14.3.2018, středa | Klub

Program 12.3. - 18.3.:

A-tým: So 16:00, FC NHK - Dobruška 0:6 (hřiště UMT Slavia HK)

MD: Ne 11:15, FC NHK - Červený Kostelec 5:0 (hřiště UMT Slavia HK)

SŽ: Ne 9:30, FC NHK - Červený Kostelec 9:2 (hřiště UMT Slavia HK)

Přidáno: 19.3.2018, 07:06:22 Autor: Jan Vopálka

17.1.2018, středa | Klub

První místa starších žáků a mladšího dorostu na turnajích Přelouče a Semil

V sobotu 13.1. se starší žáci zúčastnili turnaje Přelouče pořádaného v hale ve Chvaleticích a po dvou stříbrech z předchozích turnajů se tentokrát mohli radovat z prvního místa. O den později se turnaje v Semilech zúčastnila také naše dvě mužstva mladších dorostenců, kteří po zásluze obsadili první dvě příčky. Gratulujeme.

Podrobnosti o turnajích jsou v novinkách jednotlivých kategorií.

Přidáno: 19.1.2018, 11:09:00 Autor: Jan Vopálka

10.1.2018, středa | Klub

Příspěvky jaro 2018.

Mladší dorost a starší žáci 1500 Kč hotově panu Vopálkovi nebo na účet klubu. Mladší žáci a starší přípravka 1300 Kč na účet: 6533559074/2700. Mladší přípravka a předpřípravka 1000 Kč na stejný účet. Do poznámky uveďte jméno hráče.

Pokud jsou v klubu sourozenci, tak platí příspěvky pouze nejstarší z nich!!!

Platba do 15.2.2018.

Děkujeme.

Přidáno: 19.1.2018, 09:51:43 Autor: Václav Vašata

25.12.2017, pondělí | Klub

Přidáno: 25.12.2017, 16:32:56 Autor: Václav Vašata

16.11.2017, čtvrtek | Klub

Program 13.11. - 19.11.:

A-tým: So 13:30, Broumov - FC NHK 4:2

MŽ A: Pá 10:00, FC NHK - M.Lhota/Slavia 3:0

Přidáno: 20.11.2017, 11:19:34 Autor: Václav Vašata

14.11.2017, úterý | Klub

Výsledky mládeže po podzimu 2017

APFREIGHT KP starších přípravek - skupina C

Pořadí

Tým

Zápasy

V

P

VP

PP

Skóre

Body

1

TJ Sokol Třebeš

20

19

0

0

0

379:83

58

2

Nový HK/Černilov

20

16

3

0

0

404:160

49

3

Jaroměř/Stěžery

20

10

10

0

0

247:235

30

4

FC OLYMPIA HK

20

8

11

0

0

218:277

25

5

FC Slavia HK

20

5

14

0

0

194:273

16

6

TJ Rasošky

20

0

20

0

0

100:514

0

 

 

ČP KP mladších žáků - skupina B

Pořadí

Tým

Zápasy

V

P

VP

PP

Skóre

Body

1

SK Jičín

20

15

3

0

0

58:11

47

2

TJ Sokol Třebeš I.

20

13

4

0

0

82:21

42

3

FC Nový HK

19

11

6

0

0

51:18

35

4

TJ Jiskra Hořice

19

10

5

0

0

25:15

34

5

M. Lhota/Slavia HK

18

8

6

0

0

36:28

28

6

TJ Sokol Hořiněves

20

6

9

0

0

23:44

23

7

Javorka/Miletín

20

5

15

0

0

26:92

15

8

Chlumec/RMSK

20

4

14

0

0

26:71

14

9

OLYMPIA/Malšovice

20

2

12

0

0

17:44

12

 

DAHASL KP starších žáků KHK

Pořadí

Tým

Zápasy

V

P

VP

PP

Skóre

Body

1

SK Vysoké Mýto

13

12

1

0

0

92:11

36

2

FC Nový HK

13

8

3

2

0

52:21

28

3

Slovan Broumov

12

9

3

0

0

50:26

27

4

FC Olympia HK

12

7

3

0

2

40:13

23

5

FC Vrchlabí

12

6

3

1

2

29:18

22

6

FC Spartak Rychnov

13

4

6

2

1

36:63

17

7

FK Jaroměř

12

5

6

0

1

38:40

16

8

Chlumec/N. Město

13

3

6

2

2

36:42

15

9

MFK Nové Město n. M.

13

3

10

0

0

28:66

9

10

TJ Červený Kostelec

12

2

9

1

0

17:58

8

11

Jiskra Hořice

11

1

10

0

0

18:78

3

 

KP mladšího dorostu KHK

Pořadí

Tým

Zápasy

V

P

VP

PP

Skóre

Body

1

FK Jaroměř

12

10

0

1

1

48:7

33

2

SK Jičín

13

8

2

2

1

45:23

29

3

FC Nový HK

12

8

2

1

1

41:13

27

4

FC Spartak Rychnov

12

8

4

0

0

49:21

24

5

MFK Chrudim

12

7

4

1

0

40:7

23

6

FC Vrchlabí

13

7

6

0

0

33:41

21

7

SK Vysoké Mýto

13

4

7

1

1

16:29

15

8

Bělohrad/Hořice

10

3

5

0

2

15:25

11

9

SK Pardubičky

12

2

8

1

1

26:45

9

10

TJ Červený Kostelec

12

1

8

2

1

18:46

8

11

Hořiněves/Dohalice

13

0

12

0

1

6:80

1

 

Přidáno: 15.11.2017, 14:33:53 Autor: Václav Vašata

8.11.2017, středa | Klub

Program 6.11. - 12.11.:

A-tým: So 14:00, FC NHK - Sobotka 1:3

B-tým: Ne 14:00, FC NHK - Malšova Lhota 4:3

SŽ: So 10:00, Nové Město nad Metují - FC NHK 0:2

      Ne 12:00, Chlumec nad Cidlinou - FC NHK 3:3 (na PK 2:3)

MŽ A: So 10:00, FC NHK - Hořice 1:1

Přidáno: 13.11.2017, 11:00:36 Autor: Jan Vopálka

1.11.2017, středa | Klub

Program 30.10. - 5.11.:

A-tým: So 14:00, FC NHK - Týniště nad Orlicí 0:3

B-tým: Ne 14:00, FC NHK - Lužec nad Cidlinou 1:3

MD: So 11:15, FC NHK - Pardubičky 3:0

SŽ: So 9:30, FC NHK - Broumov 3:1

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Olympia HK 1:1, Javorka 9:1

MŽ B: Ne 12:30, FC NHK - Vysoká nad Labem 0:3

SP: Ne 9:00, FC NHK - Olympia HK 20:6, Třebeš 6:6 

MP: Ne 14:00, FC NHK - FC HK C 8:2, FC HK D 13:2

Přidáno: 10.11.2017, 06:39:25 Autor: Jan Vopálka

25.10.2017, středa | Klub

Rozpis tělocvičen

Kategorie                   

Ml. dorost: Úterý: Hala ZŠ Nový Hradec 17:00-18:00 (poprvé 7.11.), Čtvrtek: UMT ZŠ Štefcova 16:30-18:00 (poprvé 9.11.)

St. žáci: Úterý: Hřiště Nový Hradec před kabinami,  Pátek: Hala ZŠ Milady Horákové 17:30-19:00 (poprvé 3.11.)

Ml. žáci: Úterý: UMT ZŠ Štefcova 16:30-18:00 1/2 hřiště (poprvé 7.11.), Čtvrtek: Hala ZŠ Nový Hradec 16:30-18:00 (poprvé 9.11.) 

St. přípravka: Úterý: UMT ZŠ Štefcova 16:30-18:00 1/2 hřiště (poprvé 7.11.), Čtvrtek: Hala ZŠ Nový Hradec 15:30-16:30

Ml. přípravka: Úterý: Hala ZŠ Štefcova 16:30-17:30 (poprvé 7.11.), Pátek: Hala SPŠ stavební 17:00-18:00 (poprvé 3.11.)
 
Předpřípravka: Úterý: Hala ZŠ Nový Hradec 15:30-17:00

Přidáno: 31.10.2017, 09:49:01 Autor: Václav Vašata

25.10.2017, středa | Klub

Program 23.10. - 29.10.:

A-tým: Ne 14:30, Police nad Metují - FC NHK odloženo

B-tým: So 14:30, Prasek - FC NHK 2:2

MD: So 14:30, Hořiněves - FC NHK 0:8

SŽ: Ne 10:15, Chlumec n/C - FC NHK odloženo

MŽ A: Ne 13:30, FC NHK - Slavia HK, Hořice odloženo

MŽ B: Ne 11:30, FC NHK - Vysoká n/L odloženo

SP: So 9:00, FC NHK - Jaroměř 33:4 , Slavia HK 23:4 

MP: Ne 9:00, FC NHK - FC HK C, FC HK D odloženo

Přidáno: 30.10.2017, 06:37:44 Autor: Jan Vopálka

<<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 | DALŠÍ >>>