28.9.2019, sobota | Klub

Program 28.09. - 29.9. 

A Muži: sobota slavi HK B - FC NHK  0:3

B Muži: neděle, FC NHK - Nechanice  7:0

Starší dorost: sobota , Týniště - FC NHK 0:5

Mladší dorost: sobota , Hořiněves - FC NHK 0:5

Přidáno: 1.10.2019, 14:31:39 Autor: Václav Vašata

19.9.2019, čtvrtek | Klub

Program 21.09. - 23.9. 

A Muži: sobota 21.09. 17:00, FC NHK - Předměřice 4:1

B Muži: neděle 22.09. 17:00, FC NHK - Jeníkovice 3:0

Starší dorost: neděle 22.09., 11:00, FC NHK - Kostelec n/O 5:4

Mladší dorost: sobota 21.09., 14:00, Slavia/M.Lhota - FC NHK 0:2

Starší žáci: neděle 22.09., 11:45, Jaroměř - FC NHK 2:1

Mladší žáci: sobota 9:00, Jičín 1:1  , Chlumec 1:2, Olympia 2:3

Starší přípravka: neděle 10:00 , Třebeš 1:18, Chlumec 2:17

Mladší přípravka: neděle 8:45, Lhota p.L 2:4, Olympia 8:3

Přidáno: 23.9.2019, 09:44:23 Autor: Václav Vašata

13.9.2019, pátek | Klub

Program 14.09. - 19.9. 

A Muži: sobota 14.09. 17:00, Kosičky - FC NHK  5:3

B Muži: sobota 14.09. 17:00, Syrovátka - FC NHK  6:1

Starší dorost: neděle 15.09., 14:30, Č.Kostelec - FC NHK 0:9

Mladší dorost: sobota 14.09., 11:15, FC NHK - Jičín  5:1

Starší žáci: sobota 14.09., 9:30, FC NHK - Malšova Lhota  4:1

Mladší žáci: neděle 14:00 Třebeš 0:1, Clumec 0:1, Malšova Lhota 0:2

Starší přípravka: sobota 15:00 , Slavia 11:6 , Třebeš 8:15

Mladší přípravka: neděle 13:30, FC HK A, B (Háječek) 13:2, 11:3

Přidáno: 19.9.2019, 11:58:49 Autor: Václav Vašata

7.9.2019, sobota | Klub

Program 07.09. - 1.9. 

A Muži: sobota 07.09. 17:00, FC NHK - Malšovice 2:1

B Muži: neděle 08.09. 17:00, FC NHK - L.p. Libčany B 8:0

Starší dorost: neděle 08.09., 11:00, FC NHK - Vrchlabí 8:1

                       čtvrtek 12.09., 17:00, Předměřice - FC NHK 4:1

Mladší dorost: sobota 07.09., 14:30, Vrchlabí - FC NHK 1:7 

Starší žáci: sobota 07.09., 12:30, Vrchlabí - FC NHK 0:5

                  středa 11.09., 17:00, Olympia - FC NHK 1:9

Mladší žáci: neděle 14:00 , Hořiněves 1:2 , Chlumec 1:1 , FC Slavia 3:0  

Starší přípravka: neděle 14:00 , Slavia , Chlumec (Slavia)

Mladší přípravka: neděle 08:30, Dohalice 13:3, Předměřice 5:5, FCHK dívky 21:4

Přidáno: 17.9.2019, 10:10:21 Autor: Václav Vašata

28.8.2019, středa | Klub

Program 27.8. - 1.9. 

A Muži: neděle 01.09. 17:00, Třebeš B - FC NHK 4:3

B Muži: sobota 31.8. 17:00, Stěžery - FC NHK 2:2

Starší dorost: úterý 27.8. 17:00, FC NHK - Týniště 8:0

                       sobota 31.8, 11:30, Rychnov n/K - FC NHK 0:1

Mladší dorost:čtvrtek 29.8. 17:00, Hořice - FC NHK 1:7

                      neděle , 11:15, FC NHK - Roudnice 5:2

Starší žáci: středa 28.8. Hostinné - FC NHK (Lánov) 1:4

                  neděle 1.9. 9:30, FC NHK - Červený Kostelec  9:0

Mladší žáci: neděle 14:00 (Malšova Lhota 2:0, Olympia 1:2, FC Slavia 6:2 (Malšova Lhota)

Starší přípravka: neděle 9:00 , Jičín 5:28, Třebeš 2:33(Jičín)

Přidáno: 2.9.2019, 06:30:37 Autor: Václav Vašata

24.8.2019, sobota | Klub

Víkendové zápasy 24. - 25.8. 

A Muži: sobota 24.8. 17:00, Meziměstí - FC NHK 1:2 na PK

B Muži: neděle 25.8. 17:00, FC NHK - Malšova Lhota B 2:0

Starší dorost: sobota 24.8. 17:00, FC NHK - Jaroměř 10:0

Mladší dorost: nedělě 25.8. 14:00, Javorka - FC NHK (hřiště L. Bělohrad) 2:7

Přidáno: 26.8.2019, 10:13:45 Autor: Jiří Vrabec

15.8.2019, čtvrtek | Klub

Víkendový program našich mužstev 17.8. - 18.8.

A tým: So 17.8. 17:00, FC NHK- Lípa n/Orl 1:0 po PK

B tým: So 17.8. 17:00, Kratonohy - FC NHK 8:2

Přidáno: 22.8.2019, 16:06:33 Autor: Václav Vašata

12.8.2019, pondělí | Klub

Začátek přípravy mládeže:

12.8. -16.8.

SD+MD:   Pondělí, Středa, Pátek  18-19:30

SŽ: Úterý 17-18:30 , středa 9-10:30  a 17-18:30, čtvrtek 17-18:30

MŽ: Čtvrtek 16:30-18

SE: Úterý 20.8. 16:30-18

ME a PP: Úterý 27.8. 16:30-18

Přidáno: 21.8.2019, 14:39:02 Autor: Václav Vašata

7.8.2019, středa | Klub

Víkendový program našich mužstev 10.8. - 11.8.

A tým: Ne 11.8. 17:00, Přepychy - FC NHK 0:2

B tým: So 10.8. 10:10, Nechanice - FC NHK 3:3

Přidáno: 12.8.2019, 08:01:06 Autor: Václav Vašata

3.6.2019, pondělí | Klub

Víkendový program našich mužstev 1.6. - 3.6.

A tým: So 1.6. 17:00, Velké Poříčí - FC NHK 5:2

B tým: Ne 2.6. 17:00, FC NHK - Libřice 1:1

Starší dorost: So 1.6. 17:00, FC NHK - 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka 7:0

Mladší dorost: Ne 2.6. 14:00, TJ Sokol Velká Jesenice - FC NHK 0:11

Starší žáci: So 1.6. 10:00 Vysoké Mýto - FC NHK 4:0

Mladší žáci A:  Ne 2.6. 13:00 FC NHK - FC Vrchlabí/MFK Trutnov B 4:0

Mladší žáci B:  Po 3.6. 17:00 FC NHK - Lhota/Roudnice

Starší elévové A: So 1.6. 9:00 SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek - FC NHK 11:4
                                So 1.6. 10:00 
FC OLYMPIA/Kratonohy/Stěžery - FC NHK 13:9

Starší elévové B: Ne 2.6. 14:00 Kosičky - FC NHK 0:14, 2:20                        

Mladší elévové : Ne 2.6. 9:00 FC NHK - Kunčice 2:6, 4:6 FC NHK - Kratonohy/Roudnice 9:6, 6:6

Přidáno: 3.6.2019, 11:57:18 Autor: Jan David

<<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 | DALŠÍ >>>