2.6.2014, pondělí | Klub

Program 2.6. - 8.6.:

A: Ne 17:00, Třebeš - FC NHK 0:3  >>

B: So 14:00, FC NHK - Kratonohy B 1:4 >>

Starší dorost: So 14:45, Červený Kostelec - FC NHK/Slavia HK 3:0

Mladší dorost: So 14:15, FC NHK/Slavia HK - Červený Kostelec 3:1

Starší žáci A: So 12:30, FC NHK/Slavia HK - Červený Kostelec 3:3 (3:1 na PK)

Starší žáci B: So 17:00, FC NHK/Slavia HK - Kratonohy 3:1

Mladší žáci: Ne 10:00, FC NHK/Slavia HK - Jičíněves 4:0, Hořice 2:0

Starší elévové: Ne 10:00, FC NHK/Slavia HK - Jičíněves 2:0, Hořice 3:3

Mladší elévové: So 9:00, FC NHK/Slavia HK A - Malšova Lhota A 10:1, B 2:0

                                       FC NHK/Slavia HK B - Malšova Lhota A 1:5, B 5:4

Přidáno: 9.6.2014, 16:04:59 Autor: Jan Vopálka

31.5.2014, středa | Klub

Program 26.5. - 1.6.:

A: Ne 17:00, Černilov - FC NHK 1:3 >>

B: Ne 17:00, Dohalice - FC NHK 4:0

Starší dorost: So 12:30, FC NHK/Slavia HK - Nová Paka 5:1

Mladší dorost: So 11:45, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK/Slavia HK 7:0

Starší žáci A: So 9:30, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK/Slavia HK 0:8

Starší žáci B: So 15:00, Malšova Lhota - FC NHK/Slavia HK 0:6

Mladší žáci: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Hořice 4:3, Javorka 1:1 

Starší elévové: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Hořice 2:1, Javorka 2:0

Mladší elévové: Ne 16:00, FC NHK/Slavia HK A - Třebechovice p/O 13:1, Malšovice 12:3 

                                         FC NHK/Slavia HK B - Třebechovice p/O 10:1 , Malšovice 5:1

Přidáno: 1.6.2014, 20:36:16 Autor: Jan Vopálka

30.5.2014, pátek | Klub

SG NHK - SG Třebeš 2:0 (1:0) Kupka, Vašata pk

Přidáno: 30.5.2014, 15:01:29 Autor: Václav Vašata

19.5.2014, pondělí | Klub

Program 19.5. - 25.5.:

A: VOLNO

B: Ne 17:00, Slavia HK B - FC NHK 0:0

Starší dorost: So 17:00, Žacléř - FC NHK/Slavia HK 4:0

Mladší dorost: So 11:15, FC NHK/Slavia HK - Kostelec nad Orlicí 1:4

Starší žáci A: So 9:30, FC NHK/Slavia HK - Kostelec nad Orlicí 4:0

Starší žáci B: POHÁR SF: Út 17:00, FC NHK/Slavia HK - Třebeš B 4:0

                      So 17:00, FC NHK/Slavia HK - Stěžery 3:0

Mladší žáci: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Roudnice 7:0, Chlumec n/C 4:1, Hořice 3:0

Starší elévové: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Roudnice 0:3, Chlumec n/C 3:2, Hořice 5:3

Mladší elévové: Út 17:00, FC NHK/Slavia HK A - Olympia 7:1 , Lhota p/L 7:0

                                        FC NHK/Slavia HK B - Olympia 1:0 , Lhota p/L 8:4

Přidáno: 27.5.2014, 09:56:40 Autor: Jan Vopálka

15.5.2014, čtvrtek | Klub

Program 12.5. - 18.5.:

A: Ne 17:00, Dvůr Králové nad Labem B - FC NHK 3:2  >>

B: So 17:00, Stěžery - FC NHK 0:3

Starší dorost: So 12:30, FC NHK/Slavia HK - Probluz 4:0

Mladší dorost: So 11:15, Nové Město nad Metují - FC NHK/Slavia HK 4:1

Starší žáci A: So 9:30, Nové Město nad Metují - FC NHK/Slavia HK 0:2

Starší žáci B: So 14:45, Smiřice - FC NHK/Slavia HK 0:3

Mladší žáci: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Jičíněves 3:0, Roudnice 3:1

Starší elévové: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Jičíněves 6:5, Roudnice 2:1

Mladší elévové: Ne 14:00, FC NHK/Slavia HK A - Dohalice 3:6, Předměřice 5:5

                                          FC NHK/Slavia HK B - Dohalice 3:4, Předměřice 0:2

Přidáno: 19.5.2014, 20:13:39 Autor: Jan Vopálka

5.5.2014, pondělí | Klub

Program 5.5. - 11.5.:

A: So 17:00, FC NHK - Častolovice 6:1 >>

B: Ne 17:00, FC NHK - Nepolisy 0:7

Starší dorost: So 14:45, Hořice - FC NHK/Slavia HK 9:0

Mladší dorost: Čt 14:15, FC NHK/Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou 0:3

Starší žáci A: Čt 12:30, FC NHK/Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou 0:2

Starší žáci B: POHÁR: Út 17:00, Předměřice - FC NHK/Slavia HK 1:4

                      So 14:00, FC NHK/Slavia HK - Skřivany 3:0

Mladší žáci: Ne 10:00, FC NHK/Slavia HK - Hostinné 3:1, Javorka 1:0, Roudnice 1:0

Starší elévové: Ne 10:00, FC NHK/Slavia HK - Hostinné 2:1, Javorka 3:1, Roudnice 1:1

Mladší elévové: Po 17:00, Stěžery A, B - FC NHK/Slavia HK A  2:3, 0:18

                                         Stěžery A, B - FC NHK/Slavia HK B 3:7, 0:8

                          Ne 14:00, FC NHK/Slavia HK A - Nepolisy 7:2, Kratonohy 7:6

                                          FC NHK/Slavia HK B - Nepolisy 10:0, Kratonohy 2:2

Přidáno: 15.5.2014, 11:24:14 Autor: Jan Vopálka

28.4.2014, pondělí | Klub

Program 28.4. - 4.5.:

A: Čt 17:00, Kunčice - FC NHK 2:2 >>

    So 17:00, Nové Město nad Metují - FC NHK 4:2 >>

B: Ne 17:00, Chlumec nad Cidlinou B - FC NHK 5:1 >>

Starší dorost: So 12:30, FC NHK/Slavia HK - Trutnov B 2:2 (2:4 na PK)

Mladší dorost: So 11:15, Broumov - FC NHK/Slavia HK 9:0

Starší žáci A: So 9:30, Broumov - FC NHK/Slavia HK 2:0

Starší žáci B: St 17:00, Třebeš B - FC NHK/Slavia HK 0:6

Mladší žáci: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Chlumec n/C 2:1, Jičíněves 4:0, Javorka 0:2

Starší elévové: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Chlumec n/C 1:1, Jičíněves 3:0, Javorka 2:1 

Mladší elévové: So 12:00, FC NHK/Slavia A - Skřivany A, B 5:3, 5:2 >>

                                         FC NHK/Slavia B - Skřivany A, B 3:3, 7:2

Přidáno: 5.5.2014, 10:18:10 Autor: Jan Vopálka

21.4.2014, pondělí | Klub

Program 21.4. - 27.4.:

A: So 17:00, FC NHK - Roudnice 1:5 >>

B: Ne 17:00, FC NHK - Sendražice 4:1 >>

Starší dorost: So 17:00, Solnice - FC NHK/Slavia HK 1:2

Mladší dorost: So 11:15, FC NHK/Slavia HK - Jaroměř 0:3

Starší žáci A: So 9:30, FC NHK/Slavia HK - Jaroměř 6:0 

Starší žáci B: So 14:00, FC NHK/Slavia HK - Předměřice 4:0

Mladší žáci: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Rychnov 1:0, Vamberk 2:0, Roudnice 2:0

Starší elévové: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Rychnov 2:1 , Vamberk 3:3, Roudnice 2:5 

Mladší elévové: Ne 14:00  FC NHK/Slavia A - Kunčice A 4:2, Kunčice B 14:2 >>

                                         FC NHK/Slavia B - Kunčice A 3:5, Kunčice B 6:3

Přidáno: 28.4.2014, 16:26:36 Autor: Jan Vopálka

14.4.2014, pondělí | Klub

Program 14.4. - 20.4.:

A: Ne 17:00, Vrchlabí - FC NHK 6:3 >>

B: Ne 17:00, Lovčice - FC NHK 7:0

Starší dorost: So 12:30, FC NHK/Slavia HK - Chlumec nad Cidlinou 2:2 (0:2 na PK)

Mladší dorost: So 11:15, Trutnov/Volanov - FC NHK/Slavia HK 0:6 

Starší žáci A: So 9:30, Trutnov/Volanov - FC NHK/Slavia HK 1:1 (5:4 na PK)

                      POHÁR: St 17:00, Dobruška/Opočno - FC NHK/Slavia HK 2:2 (4:3 na PK)

Starší žáci B: So 13:00, Libčany/Urbanice - FC NHK/Slavia HK 1:12

Mladší žáci: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Třebeš 1:1, Olympia A 1:0, Červený Kostelec 0:7
(fotogalerie ZDE)

Starší elévové: Ne 9:00, FC NHK/Slavia HK - Třebeš 3:3, Olympia A 2:0, Červený Kostelec 5:0
(fotogalerie ZDE)

Přidáno: 25.4.2014, 15:18:22 Autor: Jan Vopálka

7.4.2014, pondělí | Klub

Program 7.4. - 13.4.:

A: So 16:30, FC NHK - Ohnišov 1:2 >>

B: Ne 16:30, FC NHK - Probluz 3:6 >>

Starší dorost: So 16:30, Třebechovice p/O - FC NHK/Slavia HK 1:0

Mladší dorost: So 11:15, FC NHK/Slavia HK - Olympia HK 1:4 

Starší žáci A: So 9:30, FC NHK/Slavia HK - Olympia HK 2:3 

Starší žáci B: So 14:00, FC NHK/Slavia HK - Dohalice 2:1

Mladší žáci: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Hořice 1:1, Olympia B 2:0, Velké Poříčí 1:2 (fotogalerie ZDE)

Starší elévové: So 9:00, FC NHK/Slavia HK - Hořice 1:1, Olympia B 9:0, Velké Poříčí 3:0
(fotogalerie ZDE)

Mladší elévové: FCNHK /Slavia A - FC dívky 2:1 , Urbanice / Libčany 10:1, FCNHK/Slavia B - FC dívky 2:1 , Urbanice/Libčany 4:1 >>

Přidáno: 18.4.2014, 09:06:06 Autor: Jan Vopálka

<<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 | DALŠÍ >>>