18.6.2016, sobota | Klub

V sobotu 18.6. E.ON Junior CUP v Náchodě (2006 a ml.)

1. místo a postup do velkého finále v září za účasti ligových a zahraničních mužstev

Ve skupině 1.místo za 5 výher a dvě remízy a semifinále proti Novému Městu 4:2, finále s SK Straky 1:0 

Výsledky ZDE

 

Odkaz na webOdkaz na web
Přidáno: 23.6.2016, 09:30:24 Autor: Václav Vašata

18.6.2016, sobota | Klub

Mladší žáci vyhráli MEMORIÁL HÝNI HORÁKA v Černilově

1.FC Nový Hradec Králové 23 b , 20:3

2.FK Černilov 23 b, 17:3

3. TJ Červený Kostlec 16 b 

4. Polania Swidnica, ..účast 10 mužstev

Přidáno: 22.6.2016, 10:29:17 Autor: Václav Vašata

15.6.2016, středa | Klub

Mladší žáci přeborníky kraje !

Pořadí
1 Nový Hradec Králové 30 25 2 97:21 78
2 Sokol Třebeš 30 21 6   86:34 66
3 FK Jaroměř 30 15 8   70:51 52
4 FC Olympia HK A
5 Dvůr Králové
6 Vamberk
7 MFK Nové Město n. M.
8 SK Jičín

Odkaz na web
Přidáno: 21.6.2016, 12:24:23 Autor: Václav Vašata

13.6.2016, pondělí | Klub

Memoriál Josefa Součka minipřípravek a 6. místo.

Skupina: Malšova Lhota B 16:0 , FC HK A 0:3, Stěžery 5:0

o 5 - 8 místo: Lhota p/l 3:2, Malšova Lhota A 1:1, RMSK Cidlina 2:3

Odkaz na web
Přidáno: 13.6.2016, 10:45:20 Autor: Václav Vašata

13.6.2016, pondělí | Klub

Program 13.6. - 19.6.

A: So 17:00, Úpice - FC NHK

SŽ: St 10:00, finálový turnaj poháru KFS ve Vrchlabí

MŽ: So 9:00, turnaj Hýni Horáka v Černilově

Přidáno: 14.6.2016, 11:19:23 Autor: Jan Vopálka

8.6.2016, středa | Klub

Program 6.6. - 12.6.

A: So 17:00, FC NHK - Černilov 2:1

B: So 17:00, Syrovátka - FC NHK 5:1

SŽ: So 14:00, FC NHK - Hostinné 10:2

MŽ: So 9:00, FC NHK - Nové Město n/M 5:0, Olympia HK 2:1, Vamberk 5:0

SE: So 9:00, FC NHK - Černilov 17:12, RMSK Cidlina 12:23

ME: Út 17:00, FC NHK - Prasek A 5:4, Prasek B 16:0

Předpřípravka: Čt 17:00, FC NHK - Třebeš, Vysoká

Přidáno: 12.6.2016, 11:59:13 Autor: Jan Vopálka

4.6.2016, sobota | Klub

Program 30.5. - 5.6.

A: So 17:00, Sobotka - FC NHK 3:0

B: So 17:00, Neděliště - FC NHK 3:2

SŽ: So 13:30,  Javorka - FC NHK 2:0

MŽ: Ne 9:00, FC NHK - Dvůr Králové 4:0, Vamberk 2:1, Jaroměř 5:2

SE: So 9:00, FC NHK - Olympia HK 18:5, Roudnice 12:5

ME:Ne 14:30. FC NHK - FC HK C 6:4, FC HK D 6:2

Přidáno: 5.6.2016, 18:53:25 Autor: Jan Vopálka

26.5.2016, čtvrtek | Klub

Program 23.5. - 29.5.

A: So 17:00, FC NHK - Nepolisy 1:6 >>

B: Ne 17:00, FC NHK - Roudnice B 0:0

SŽ: So 9:30,  FC NHK - Rychnov n/K 6:0

MŽ: So 9:00, FC NHK - Nové Město n/M 4:0, Třebeš 4:1, Dvůr Králové 1:1

SE: So 9:00, FC NHK - Třebeš 6:10, Třebechovice 8:6

ME: Ne 9:00, FC NHK - Třebechovice 25:2, Slavia HK 6:5

Přidáno: 29.5.2016, 18:47:33 Autor: Václav Vašata

16.5.2016, pondělí | Klub

Program 16.5. - 22.5.

A: Ne 17:00, Lázně Bělohrad - FC NHK 5:0 >>

B: So 17:00, FC NHK - Lokomotiva HK B 1:0

SŽ: St 17:30, FC NHK - Kostelec/Častolovice 1:0 (čtvrtfinále poháru KFS)

      Ne 10:00, Týniště n/O - FC NHK 2:2 (na PK 2:4)

MŽ: So 9:00, FC NHK - Nové Město n/M 5:1, Jičín 1:0, Jaroměř 4:1

SE: So 9:00, FC NHK - Černilov 12:10, RMSK Cidlina 7:12

ME: Út 17:00, FC NHK - Libčany 3:2, Lhota p/L 5:7

Přidáno: 28.5.2016, 07:37:21 Autor: Jan Vopálka

11.5.2016, středa | Klub

Program 9.5. - 15.5.

A: So 17:00, FC NHK - Třebeš 2:0

B: So 17:00, Ohnišťany - FC NHK 3:1

SŽ: Ne 17:00, FC NHK - Babí 4:1

MŽ: Ne 9:00, FC NHK - Nové Město 7:0, Olympia HK 2:1, Vamberk 3:1

SE: So 9:00, FC NHK - Kostelec n/O 4:8, Rychnov n/K 5:5, 9:6

Předpřípravka: St 17:00, Turnaj v Malšově Lhotě

Přidáno: 15.5.2016, 22:05:25 Autor: Jan Vopálka

<<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 | DALŠÍ >>>