16.5.2018, středa | Klub

Program 14.5. - 20.5.:

A-tým: So 17:00, Úpice - FC NHK 7:1

B-tým: So 17:00, Starý Bydžov - FC NHK 5:1

MD: St 17:30, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK 3:1 (čtvrtfinále poháru KFS)

     So 17:00, Jaroměř - FC NHK 1:2

SŽ: Út 17:30, Solnice - FC NHK 1:5 (čtvrtfinále poháru KFS)

     Ne 14:00, Chlumec nad Cidlinou - FC NHK 0:7

MŽ A: So 9:00, FC NHK - Třebeš II 2:3, Broumov 2:4

MŽ B: So 10:00, Dohalice - FC NHK 3:1

MP: Po 21.5. 17:00, FC NHK - Prasek, RMSK Cidlina B

Veteránská liga: St 18:00, FC NHK - Třebeš 7:0

Přidáno: 21.5.2018, 08:07:16 Autor: Jan Vopálka

9.5.2018, středa | Klub

Program 7.5. - 13.5.:

A-tým: So 17:00, FC NHK - Náchod B 3:6

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Syrovátka 3:4

MD: Ne 12:00, Jičín - FC NHK 1:1 (na PK 5:4)

SŽ: So 9:30, Vrchlabí - FC NHK 2:1

MŽ A: So 10:00, FC NHK - Vrchlabí 5:2, Kostelec nad Orlicí/Častolovice 5:3

MŽ B: St 17:00, Malšova Lhota/Slavia HK B - FC NHK 1:2 (čtvrtfinále poháru OFS)

     Ne 10:00, FC NHK - Malšova Lhota/Slavia HK B 3:4

SP: Ne 9:00, FC NHK - Červený Kostelec 2:5, Trutnov 4:11

MP: Po 17:00, FC NHK - Roudnice 7:3, Lhota pod Libčany 10:7

     Ne 10:00, FC NHK - Slavia HK 2:5, Vysoká 1:3

Předpřípravka: Út 17:00, FC NHK - Vysoká, Třebeš (hřiště Vysoká) 

     Čt 17:00, FC NHK - Malšova Lhota, Slavia HK (hřiště Malšova Lhota)

Veteránská liga: Čt 17:00, Dohalice - FC NHK

Přidáno: 14.5.2018, 09:10:13 Autor: Jan Vopálka

9.5.2018, středa | Klub

Druhé místo na turnaji U11 na Háječku pořádaným FC HK.

FC NHK U11 - Liberec U9 2:6, FK Náchod 3:1, SK Vysoké Mýto 10:2, MFK Trutnov 6:1, FK Uhlířské Janovice 5:3, TJ Slavoj Předměřice 8:0 - 1. místo ve skupině

Finále: FC HK U10 - FC NHK U11 6:5

Nejlepší hráč turnaj Standa Coufal FC NHK

Sestava: Tomek - Ludvík, Coufal, Vašata, Jahelka, ..

Přidáno: 9.5.2018, 20:06:55 Autor: Václav Vašata

2.5.2018, středa | Klub

Program 30.4. - 6.5.:

A-tým: Út 17:00, Kunčice - FC NHK 3:0

          So 17:00, Hostinné - FC NHK 1:3

B-tým: Ne 17:00, Lokomotiva HK B - FC NHK 2:2

MD: Út 11:15, FC NHK - Jičín 1:2

SŽ: St 17:30, Hořiněves - FC NHK 0:2 (osmifinále poháru KFS)

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Jaroměř 3:0, Třebechovice pod Orebem 1:3

     MŽ B: Ne 14:30, Stěžery - FC NHK 1:1 

SP: So 9:00, FC NHK - Rychnov nad Kněžnou 7:10, FC HK 2:22

Předpřípravka: Čt 17:00, FC NHK - Třebechovice pod Orebem, Černilov

Veteránská liga: St 18:00, FC NHK - Libčany 6:5

Přidáno: 9.5.2018, 13:55:55 Autor: Jan Vopálka

25.4.2018, středa | Klub

Program 23.4. - 29.4.:

A-tým: So 17:00, FC NHK - Kratonohy B 1:3

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Vysoká B 0:0

MD: So 15:00, Chrudim - FC NHK 4:2

SŽ: So 10:15, Olympia HK - FC NHK 3:1

MŽ A: Ne 13:00, FC NHK - Jičín 0:1, Třebeš I 0:1 

MŽ B: Út 17:00, Urbanice - FC NHK 3:6

          St 17:00, Nepolisy - FC NHK 3:7 (osmifinále poháru OFS)

SP: So 9:00, FC NHK - Červený Kostelec 0:19, FC HK 6:24

MP: St 17:00, FC NHK - Myštěves 14:3

Předpřípravka: Čt 17:00, FC NHK - Kunčice, Chlumec nad Cidlinou (hřiště Kunčice)

Veteránská liga: St 17:30, SKP ČR - FC NHK 1:7

Přidáno: 30.4.2018, 10:32:31 Autor: Jan Vopálka

18.4.2018, středa | Klub

Program 16.4. - 22.4.:

A-tým: So 17:00, Kobylice - FC NHK 2:3

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Lovčice 0:1

MD: So 11:15, FC NHK - Jaroměř 1:2

SŽ: So 9:30, FC NHK - Jaroměř 1:0

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Broumov 3:1, Třebeš II 2:1 

MŽ B: Út 17:00, Malšova Lhota/Slavia HK B - FC NHK 4:1 

            Ne 13:00, FC NHK - Třebeš C 2:5

SP: So 9:00, FC NHK - Trutnov 6:15, Rychnov nad Kněžnou 5:22

MP: So 9:00, FC NHK - Malšova Lhota A 7:4, Malšova Lhota B 18:2

Předpřípravka: Po 17:00, FC NHK - Stěžery 1:3, Lhota pod Libčany 3:5, FC HK dívky 4:5

Veteránská liga: St 17:30, FC NHK - ARROWS 4:7

Přidáno: 25.4.2018, 10:01:48 Autor: Jan Vopálka

11.4.2018, středa | Klub

Program 9.4. - 15.4.:

A-tým: So 17:00, FC NHK - Bílá Třemešná 6:1

B-tým: So 17:00, Ohnišťany - FC NHK 3:0

MD: So 11:15, Vrchlabí - FC NHK 0:1

SŽ: So 9:30, Vrchlabí - FC NHK 1:1 (na PK 5:3)

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Kostelec/Častolovice 1:1, Vrchlabí 7:1 

SP: Ne 9:00, FC NHK - Třebeš 5:15, Červený Kostelec 5:10

MP: Po 17:00, FC NHK - Myštěves nehráno, Dohalice 15:2, FC HK dívky 4:2

Přidáno: 18.4.2018, 08:41:34 Autor: Jan Vopálka

4.4.2018, středa | Klub

Program 2.4. - 8.4.:

A-tým: Ne 16:30, Trutnov B - FC NHK 3:0 (UMT Trutnov)

B-tým: So 16:30, FC NHK - Libčany B 5:1

MD: Ne 13:30, Vysoké Mýto - FC NHK 3:2

SŽ: Ne 11:45, Vysoké Mýto - FC NHK 5:0

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Třebechovice p/O 0:1, Jaroměř 4:1

MŽ B: Út 16:30, FC HK dívky - FC NHK 2:1

          So 9:00, FC NHK - Stěžery 3:0

SP: So 13:30, FC NHK - FC HK 7:18, Třebeš 1:14

Přidáno: 11.4.2018, 15:21:21 Autor: Jan Vopálka

28.3.2018, středa | Klub

Program 26.3. - 1.4.:

A-tým: So 16:00, FC NHK - Roudnice 2:2 (na PK 2:3)

B-tým: So 16:00, Neděliště - FC NHK 3:1

MD: So 11:15, FC NHK - Lázně Bělohrad 1:0

SŽ: So 9:30, FC NHK - Hořice 10:1

MŽ: Ne 9:00, FC NHK - Jičín 1:1, Třebeš 1:1 

SE: Ne 10:00, FC NHK - Trutnov 5:10, FC HK 15:11

Přidáno: 3.4.2018, 06:56:31 Autor: Jan Vopálka

18.3.2018, neděle | Klub

Program 19.3. - 25.3.:

A-tým: Ne 16:00, Černilov - FC NHK 4:1 (hřiště UMT všesportovní stadion)

MD: So 11:15, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK 1:13

SŽ: So 9:30, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK 1:1 (na PK 2:4)

Přidáno: 27.3.2018, 08:44:55 Autor: Jan Vopálka

<<< PŘEDCHOZÍ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 | DALŠÍ >>>