2.8.2018, čtvrtek | Starší žáci

Sezona 2018/2019

Tréninky budou probíhat v pondělky, středy a pátky od 17:30 do 19:00. Trenéry budou Radek Ferbas ml. (733 392 374) a Zdeněk Horyna.

Přidáno: 23.8.2018, 16:27:51 Autor: Jan Vopálka

4.7.2018, středa | Starší žáci

Starší žáci vyhráli na turnaji v Hostinném

V rámci rozloučení se sezonou jsme se přihlásili na Memoriál Antonína Plecháče do Hostinného. Turnaj trval dva dny, přespávali jsme ve stanech. Celkem se přihlásilo šest mužstev, v sobotu probíhaly boje ve skupině a v neděli vyřazovací zápasy. 

Ve skupině jsme porazili týmy z Hostinného, Bakova nad Jizerou, Nového Města nad Metují a Červeného Kostelce. Ve všech utkáních jsme byli lepší, takže výhry to byly zasloužené. Než jsme se dostali do tempa, tak to ale taky chvíli trvalo, takže ze začátku výkony nebyly optimální. Prohráli jsme jediný zápas a to s německým týmem Auerbach-Ausbach v poměru 1:2. Soupeř byl narostlý a fyzicky měl na většinu našich hráčů navrch. Dával dlouhé balony za naši obranu, se kterými jsme se nedokázali popasovat a dvě obdržené branky jsou ještě slušným výsledkem. My jsme vstřelili branku pár chvil před koncem utkání. 

Do vyřazovacích zápasů jsme šli z druhého místa a s Němci jsme tak postoupili přímo do semifinále. V tom nás čekal tým z Nového Města. Úvod nám vyšel na jedničku a brzy jsme se ujali vedení. Po nastřelení břevna a tyčky soupeřovy branky jsme si vybrali slabší chvilku a Nové Město vyrovnalo na 1:1, pak už jsme ale opět dominovali a skóre narostlo na konečných 4:1 pro náš tým. V druhém semifinále přešel německý tým snadno přes Bakov a nás s ním čekalo těžké finále. V něm jsme vsadili na dobrou obranu, která v prvním zápase moc nefungovala a na rychlé protiútoky. I když jsme se ke koncovce dostali, branku jsme nevstřelili. Zápas jsme ale odjezdili a soupeře do žádné větší šance také nepustili. Po bezbrankové remíze tedy přišly na řadu pokutové kopy. Ve třech sériích se trefili Honza Ludvík a Filip Schmoranz, nedal pouze Ben Andrýs. Náš specialista na penalty v brance Honza Lankaš ale opět zazářil a dvě penalty chytil, takže jsme se mohli i tentokrát radovat z vítězství. 

Na závěr sezony docela povedená akce. Myslím, že si turnaj všichni užili, první místo je jen třešničkou na dortu. Snad se našim klukům bude dařit i v přístí sezoně.

Sestava: Novák (pouze sobota) - Gábel, Sedláček, Bičiště, Andrýs, Lenihan (pouze sobota), Benák (pouze sobota), Schmoranz, Lankaš, Pultar, Veselka, Lexman, Ludvík, Daňo, Buchwald

Konečné pořadí: 1. Nový Hradec

                           2. Auerbach/Ausbach

                           3. Nové Město nad Metují

                           4. Bakov nad Jizerou

                           5. Červený Kostelec

                           6. Hostinné

Přidáno: 9.7.2018, 07:41:24 Autor: Jan Vopálka

20.6.2018, středa | Starší žáci

Hodnocení sezony 2017/2018

Podzim 2017
Příprava na podzimní část probíhala společně s mladším dorostem, protože samostatně bychom se během srpna slezli maximálně v pěti hráčích, což by nemělo velkou cenu. Žádný přátelák jsme nesehráli. Kvůli stálému nízkému počtu hráčů jsme byli nuceni půjčovat si pravidelně mladší žáky, k čemuž taky nebyla zespoda vždy ochota. Po podzimu jsme i přesto skončili na třetím místě. Výkony nebyly vždy ideální, ale i tak jsme sehráli spoustu povedených utkání a úspěchem jistě bylo, že jsme jako jediní v soutěži dokázali obrat o body suverénní Vysoké Mýto.

Jaro 2018
Po výsledkově velmi zdařilé zimní přípravě, kde jsme ve všech absolvovaných turnajích neobsadili horší než medailové pozice a venku jsme taky vše vyhráli, vstoupilo naše družstvo do jarních bojů Krajského přeboru starších žáků.
V první části jarní sezony jsme dohrávali základní skupinu se střídavými výsledky i výkony. Na mužstvu byla velmi znát absence nejlepšího dosavadního střelce Vojty Brychty. Tato skutečnost ukázala i druhou stranu mince a to, že se kluci dokázali semknout a začali hrát jako tým. Ve finálové části přeboru, kam jsme postoupili ze čtvrtého místa, jsme odehráli tři kvalitní zápasy. Počítáme mezi ně prohraný zápas s Vysokým Mýtem, kde jsme podali bojovný výkon znehodnocený zbytečnými chybami. Druhý vydařený duel jsme sehráli v Chlumci, kde jsme smetli domácí a konečně si zastříleli. Vyvrcholením jara byl domácí zápas s Olympií HK. Přímý souboj o třetí místo v soutěži jsme zvládli před bouřlivým hledištěm na výbornou a bojovným výkonem soupeře nakonec přehráli. Jen třešničkou na dortu jarní části bylo vítězství ve finále krajského poháru starších žáků!
V první řadě jsme rádi, že kluci dokázali svoji snahu přetavit v nejlepší výsledky v žákovských kategoriích a odpověděli některým škarohlídům na tvrzení, že prý jejich výkonnost stagnuje!?!?
Kluci, děkujeme za celou sezónu a přejeme hodně zdaru do dalšího působení. Velké poděkování za podporu posíláme samozřejmě všem fanouškům a rodičům!!! Pěkné prázdniny přeje realizační tým starších žáků.

Tuto sezonu jsme měli 79 tréninků, z toho 62 venku a 17 v tělocvičně základní školy Milady Horákové.
Nejlepší účast na tréninkách měli:
1. Jirka Bičiště 81%
2. Matěj Horyna 78%
3. Filip Buchwald 77%

Ostatní: Ben Andrýs 73%, Vojta Mejzlík 35%, Matěj Kudrna 29%, Jack Lenihan 59%, Honza Lankaš 70%, Vojta Brychta 63%, Matěj Tvrdek 70%, Vláďa Daňo 75%, Matyáš Tláskal 66% a Patrik Lán 59%. Vojta Novák chodil často na tréninky s dorostem, takže přesné číslo naznáme, ale účast je velmi dobrá.

Přidáno: 25.6.2018, 12:24:12 Autor: Jan Vopálka

18.6.2018, pondělí | Starší žáci

Vítězství v krajském poháru

V sobotu 16.6. jsme se zúčastnili finálové skupiny poháru KFS, která se letos hrála ve Vamberku. Postup jsme si zajistili výhrami s Černilovem a Dobruškou v základní skupině, s Hořiněvsí v osmifinále a Solnicí ve čtvrtfinále. Po předloňském čtvrtém místu z Vrchlabí a loňském druhém místu z Miletína jsme tentokrát doufali ve zlaté medaile. Turnaj začínal naším semifinálovým utkáním proti Týništi nad Orlicí, v druhém semifinále změřily své síly celky Chlumce nad Cidlinou a Žacléře. Hrálo se 2x 30 minut.

Semifinále jsme ale vůbec nezačali dobře. Týniště bylo fyzicky daleko vyspělejší a my jsme se s tím nedokázali srovnat. Pořadně jsme si nenahráli, nepodstupovali souboje a kupili chybu za chybou. Soupeř nás přehrával, šel několikrát sám na našeho gólmana, ale gól nedal, většinou netrefil branku. My jsme se na polovinu Týniště příliš nedostávali, ale z jedné situace jsme skórovali, když Jonáš Veselka střelou přehodil brankáře soupeře, který byl trochu vylezlý z brány. V druhé půli jsme hru mírně zlepšili, ale i tak to byla bída. Na stavu se už nic nezměnilo. V utkání jsme byli jednoznačně horším týmem, kdyby byl jeho výsledek 4:1 pro Týniště, tak by se nikdo nemohl divit.

Druhé semifinále skončilo v základní hrací době nerozhodně 1:1 a rozhodnout ho musely až pokutové kopy. V nich byli šťastnější hráči Žacléře, kteří je vyhráli po devíti sériích 8:7 a postoupili k nám do finále. O třetí místo si to Chlumec rozdal s Týništěm a nakonec mu podlehl 2:3.

Ve finále jsme se snažili zapomenout na naše nepovedené představení s Týništěm. Začali jsme dobře a soupeře přehrávali, byl to úplně jiný zápas. Naše šance ale končily na gólmanovi nebo na brankové konstrukci. Žacléř hrozila pouze s ojedinělých úniků na naši polovinu. V druhém poločase jsme pokračovali v tlaku, ale střelec nám prostě chyběl. Góla jsme nedali a na řadu přišla penaltová loterie. Hned v první sérii nedal penaltu Jirka Bičiště, když trefil uprostřed brány stojícího brankáře. Naši další střelci Filip Buchwald, Honza Lankaš a Jack Lenihan ale už své pokusy proměnili. Nejvíc se ale vyznamenal náš dnešní gólman Honza Lankaš, který krom toho že jednu penaltu dal, tak za svoje záda žádnou nepustil, dvě chytil a jedna šla mimo.

V semifinále jsme měli štěstí, které nám v sezoně spíše chybělo, finálový zápas jsme si vyhrát zasloužili. Poprvé jsme tak získali prvenství v krajském poháru, což je po letošním třetím místu v krajském přeboru starších žáků další velký úspěch našeho týmu. Všem hráčům gratulujeme a děkujeme za povedenou sezonu.

Přidáno: 31.12.2019, 20:50:50 Autor: Jan Vopálka

5.3.2018, pondělí | Starší žáci

První místo z turnaje v Úpici

Na závěr halové sezony jsme zajížděli k turnaji do Úpice. Hala byla na první pohled menších rozměrů a bylo otázkou, jak se s tímto faktem popasujeme. Turnaje se stejně jako v Rokytnici účastnily pouze čtyři týmy, takže se hrálo dvoukolově každý s každým, když jeden zápas trval 15 minut.

Celý turnaj se hodnotí velice snadno. Hala připomínala velikostí naši tréninkovou halu na základní škole Milady Horákové, stejně jako na Horákovce se hrálo na obou stranách o zdi, takže nakonec nám to možná i vyhovovalo. Každopádně od první minuty všech zápasů jsme soupeře přehrávali. V prvním kole jsme do toho šlápli, protože jsme soupeře neznali, a chtěli si vytvořit dostatečný bodový náskok. To se také povedlo. Nejenže jsme měli po třech zápasech devět bodů, ale rovněž se nám dařilo střelecky, když jsme dosáhli skóre 20:1. Druhé kolo si naši hráči už jen užívali a chvílemi to byla exhibice. Zároveň jsme trochu přestali bránit, takže si zachytal i náš gólman. Po dalších třech vysokých výhrách jsme obsadili suverénně první místo. Na posledním letošním turnaji jsme pěkně zahráli a zastříleli.

Nejlepším střelcem se stal s dvanácti trefami Vojta Brychta (jak jinak) a nejlepším brankářem Vojta Novák. Oběma gratulujeme.

 

Sestava: Novák - Horyna, Kudrna, Bičiště, Gábel - Brychta, Lexman, Mejzlík, Tvrdek

 

Zápasy našeho týmu:

Nový Hradec - Rudník 5:0 (Brychta 3, Mejzlík 2)

Nový Hradec - Poříčí u Trutnova 8:1 (Brychta 3, Horyna, Mejzlík, Tvrdek, Bičiště, Gábel)

Nový Hradec - Úpice/Rtyně 7:0 (Brychta 3, Mejzlík 2, Bičiště, Novák)

Nový Hradec - Rudník 5:0 (Lexman 2, Tvrdek, Horyna, Brychta)

Nový Hradec - Poříčí u Trutnova 7:0 (Mejzlík 3, Kudrna 2, Lexman, Brychta)

Nový Hradec - Úpice/Rtyně 4:0 (Mejzlík, Gábel, Brychta, Lexman)

 

Konečné pořadí: 1. Nový Hradec

                            2. Úpice/Rtyně

                            3. Rudník

Přidáno: 7.3.2018, 12:31:12 Autor: Jan Vopálka

7.2.2018, středa | Starší žáci

První místo na turnaji v Rokytnici

Náš předposlední halový turnaj jsme v neděli 4.2. odehráli v oblíbené destinaci - Rokytnici v Orlických horách. Kvůli velké marodce chyběla řada hráčů, naše řady tudíž rozšířili dva mladší žáci Matěj Gábel a Petr Lexman. Letos byly do turnaje přihlášeny pouze čtyři týmy, hrálo se tudíž každý s každým dvoukolově, jeden zápas trval patnáct minut.

Ani jsme se pořádně nerozhýbali a už jsme naskočili do prvního zápasu s Rychnovem. Během prvních sedmi minut jsme obdrželi pět branek, což byl pro nás trochu šok. Nutno dodat, že většinu gólů jsme soupeři darovali svými chybami a naprostou neaktivitou. Prostě jsme všichni chrápali. Tři branky jsme také vstřelili, ale to na body nestačilo. V druhém utkání jsme snadno přehráli Žamberk, ale ve třetím náš čekal domácí tým. Opět jsme tahali za kratší konec a po většinu hrací doby prohrávali, ale nakonec jsme vytěžili aspoň bod. Po prvním kole jsme měli na účtě jen čtyři body a obhajoba prvního místa byla v nedohlednu.

V druhé polovině turnaje jsme začali předvádět daleko lepší fotbal, začali bojovat o každý balon a především se vyvarovali zbytečných chyb v obranné fázi. Proti silnému Rychnovu jsme udrželi těsné vítězství 2:1 a opět vysoko přehráli tým z Žamberka. Protože domácí tým možná trochu překvapivě a se štěstím porazil Rychnováky, měli jsme osud turnaje ve vlastních rukách. K prvnímu místu jsme museli porazit právě domácí Rokytnici. K utkání jsme přistoupili zodpovědně a od prvních minut měli více ze hry. Brzy jsme se ujali vedení a to už nepustili.

Po nepovedené první půlce turnaje jsme se mohli radovat z konečného prvního místa a obhájili tak loňské vítězství. Popáté z pěti turnajů se stal nejlepším střelcem turnaje náš Vojta Brychta s dvanácti brankami, k čemuž mu gratulujeme.

 

Sestava: Novák - Gábel, Mejzlík, Horyna - Brychta, Lexman, Tvrdek, Daňo

 

Zápasy našeho týmu:

Nový Hradec - Rychnov n/K 3:5 (Brychta 2, Lexman)

Nový Hradec - Žamberk 5:0 (Brychta 2, Mejzlík, Lexman, Horyna)

Nový Hradec - Rokytnice/Vamberk 3:3 (Brychta 2, Horyna)

Nový Hradec - Rychnov n/K 2:1 (Mejzlík, Brychta)

Nový Hradec - Žamberk 6:0 (Brychta 2, Lexman 2, Gábel, Tvrdek)

Nový Hradec - Rokytnice/Vamberk 5:2 (Brychta 3, Daňo, Mejzlík)

 

Konečné pořadí: 1. Nový Hradec

                           2. Rychnov nad Kněžnou

                           3. Rokytnice/Vamberk

Odkaz na web
Přidáno: 5.2.2018, 08:55:01 Autor: Jan Vopálka

31.1.2018, středa | Starší žáci

Třetí místo na turnaji v Železném Brodu

V neděli 28.1. přišel na řadu další turnaj, tentokrát v Železném brodě, kde jsme v prosinci obsadili druhé místo. Od začátku jsme ale měli problémy se sestavou. Na turnaj jsme dojeli pouze se šesti hráči do pole, v prvním zápase se zranil Maty Tláskal a v druhém Ben Andrýs. Od té doby jsme hráli některé zápasy bez střídání a to nebylo v našich silách uhrát. Přesto jsme ze začátku měli slušné výsledky, v prvních dvou utkáních jsme vyhráli shodně 3:0. Další dva zápasy už tak dobré nebyly, nejdříve jsme prohráli s týmem Semil a pak s Hořiněvsí, v obou případech o gól. V těchto chvílích se projevil nízký počet hráčů, ale také musíme říct, že utkání byla z naší strany vypuštěná. Dělali jsme hloupé chyby v obranné fázi, které soupeři brankově zúročili. V posledních dvou utkáních jsme se opět zvedli a předváděli slušnou hru. Porazili jsme pozdějšího vítěze turnaje Železný Brod, pro který to byla jediná ztráta v turnaji, a na závěr tým z Nové vsi nad Popelkou. Při příznivých výsledkách dohrávaných zápasů jsme mohli skončit i první, ale matematika byla tentokrát proti nám a my obsadili konečnou třetí příčku.

Za většinu času na hřišti musíme kluky pochválit. Tentokrát si zahráli asi i více než sami chtěli. Na příští turnaj v Rokytnici v Orlických horách musíme v první řadě více pořešit sestavu a odpovídající počet hráčů. Vojta Brychta se jako vždy stal nejlepším střelcem turnaje, k čemuž mu gratulujeme.

 

Sestava: Lán - Andrýs, Horyna, Bičiště - Brychta, Tvrdek, Tláskal

 

Výsledky našeho celku:

FC NHK - Sporting Mladá Boleslav 3:0 (Brychta 2, Andrýs)

FC NHK - Turnov 3:0 (Brychta 2, Horyna)

FC NHK - Semily 3:4 (Brychta, Bičiště, Tvrdek)

FC NHK - Hořiněves 2:3 (Brychta, Tláskal)

FC NHK - Železný Brod 2:1 (Brychta 2)

FC NHK - Nová ves nad Popelkou 2:0 (Brychta, Andrýs)

 

Konečné pořadí: 1. Železný Brod

                           2. Hořiněves

                           3. Nový Hradec

Přidáno: 5.2.2018, 08:22:12 Autor: Jan Vopálka

24.1.2018, středa | Starší žáci

Na turnaji v Třebši jsme skončili třetí

V neděli 21.1. byl v plánu další z turnajů, tentokrát v nedaleké Třebši. Zúčastnilo se ho 8 týmů, každý hrál s každým, jeden zápas trval 13 minut. Konkurence nebyla tak silná jako loni, největší rivaly v boji o přední příčky jsme viděli v celkách Třebše a polské Swidnice.

Po úvodních dvou výhrách s Třebechovicemi a Hořiněvsí nás čekal právě polský tým. Hra byla vcelku vyrovnaná, ale my jsme příliš nezvládli hru dozadu a dostávali laciné branky. Když už jsme za stavu 2:2 vyhlíželi konec, obdrželi jsme z dorážky do prázdné branky gól tři vteřiny před koncem a bylo po bodu. Pak jsme porazili třebešské béčko a v druhém těžkém zápase remizovali s domácím áčkem. Nutno říci, že v tomto utkání jsme mohli klidně prohrát a jen díky gólmanovi jsme vytěžili bod. Po vysoké výhře s týmem Libchav nás čekal Červený Kostelec. Kvůli vývoji ostatních zápasů jsme už měli jisté třetí místo a snad i kvůli tomu k utkání kluci přistoupili velice vlažně a nakonec ho zplichtili.

Jak už bývá poslední dobou zvykem, nejlepším střelcem turnaje se stal opět náš Vojta Brychta s jedenácti brankami. Třetí místo není na oko zase tak špatný výsledek, naše očekávání ale byla podstatně vyšší a to především v předvedené hře. Porazili jsme pouze týmy, které jsme porazit museli, v klíčových utkáních jsme propadli. Hráli jsme zbytečně příliš mnoho s gólmanem místo abysme se tlačili dopředu. Hlavní chyba ale byla v přístupu kluků k utkáním. Většina z hráčů dělala před v přestávkách mezi zápasy kraviny, na fotbal se nesoustředili a jakoby je chvílemi vůbec nezajímal. To byla samá sranda, ale pak přišli na plac a tam to byla spíš ostuda. Poslední zápas s Kostelcem byl vyloženě trapas. Jestli někdo jde na turnaj jen kvůli tomu, aby s ostatníma moch blbnout v šatně, tak na žádný turnaj už jezdit nemusí. Jako trenéři jsme všechny kluky samozřejmě viděli a tuto sestavu už na žádný turnaj nevezmeme.

Oproti předchozím turnajům to dnes bylo zklamání.

 

Sestava: Novák - Lankaš, Andrýs, Bičiště - Buchwald, Daňo, Brychta, Mejzlík

 

Zápasy našeho týmu:

FC NHK - Třebechovice 7:0 (Brychta 5, Andrýs, Mejzlík)

FC NHK - Hořiněves 3:1 (Brychta 2, Mejzlík)

FC NHK - Swidnica 2:3 (Lankaš, Brychta)

FC NHK - Třebeš B 2:0 (Mejzlík, Buchwald)

FC NHK - Třebeš 1:1 (Lankaš)

FC NHK - Libchavy 11:0 (Brychta 3, Bičiště 2, Lankaš 2, Mejzlík, Daňo, Novák, Andrýs)

FC NHK - Červený Kostelec 1:1 (Novák)

 

Konečné pořadí: 1. Třebeš A

                           2. Swidnica

                           3. Nový Hradec

Přidáno: 7.3.2018, 11:35:44 Autor: Jan Vopálka

17.1.2018, středa | Starší žáci

1. místo z turnaje ve Chvaleticích

V sobotu 13.1. jsme se zúčastnili jako každým rokem turnaje, který pořádá fotbalový klub z Přelouče, tentokrát hraného v hale ve Chvaleticích. Mužstva byla rozdělena do dvou čtyřčlenných skupin, následovaly semifinálové boje.

Náš tým se ve skupině utkal s Paramem Pardubice, Lázněmi Bohdaneč a domácí Přeloučí. První dva jmenované soupeře jsme s přehledem převálcovali a vylepšili si skóre. Zajímavý a napínavý byl až zápas s domácími o první místo v základní skupině. I když se Přelouč na naši polovinu hřiště téměř nepodívala, dobře bránila a rovněž s ní stálo štěstí. Nakonec jsme se ale v polovině zápasu trefili a před koncem přidali uklidňující branku na 2:0 a zaslouženě tak vyhráli. V semifinále nás čekal Kolín. Tento zápas byl dost vyrovnaný a branky v něm padaly havně po chybách obran a gólmanů. Vždy jsme vstřelili vedoucí branku a Kolín pak dorovnával skóre. Po našem gólu na 3:2 se už stav nezměnil a my se mohli radovat z postupu do finále, kde nás čekala opět domácí Přelouč. V prosinci jsme ze dvou turnajů přivezli dvě druhá místa, takže tentokrát jsme se už chtěli podívat na stupínek nejvyšší. Zápas připomínal naše střetnutí ze skupiny. Soupeře jsme tlačili a nastřelili i jeho brankovou konstrukci, ovšem vedení ne a ne se ujmout. Když už to vypadalo na penalty, tak po špatné rozehrávce sebral domácím míč Vojta Brychta a prudkou střelou pod břevno pět vteřin před koncem utkání rozhodl.

Zasloužené první místo v turnaji, ve kterém jsme vstřelili celkem 20 branek. Nejlepším hráčem a zároveň nejlepším střelcem turnaje se stal se třinácti góly náš kanonýr Vojta Brychta, kterému gratulujeme.

 

Sestava: Novák - Andrýs, Bičiště, Daňo - Horyna, Brychta, Buchwald, Lenihan

 

Utkání našeho týmu:

skupina: FC NHK - Paramo Pardubice 8:0 (Brychta 5, Lenihan, Buchwald, Horyna)

skupina: FC NHK - Lázně Bohdaneč 6:0 (Brychta 3, Novák, Andrýs, Buchwald)

skupina: FC NHK - Přelouč 2:0 (Brychta 2)

semifinále: FC NHK - Kolín 3:2 (Brychta 2, Buchwald)

finále: FC NHK - Přelouč 1:0 (Brychta)

 

Pořádí: 1. Nový Hradec

             2. Přelouč

             3. Kolín

Přidáno: 12.8.2019, 14:42:05 Autor: Jan Vopálka

1.1.2018, pondělí | Starší žáci

Zimní příprava starších žáků

První trénink tohoto roku proběhne v pátek 5.5. od 17:30 v tělocvičně ZŠ Milady Horákové. Poté už najedeme na pravidelný tréninkový režim:

1) úterky od 19:00 do 20:30 na umělce hradecké Slavie,

2) pátky od 17:30 do 19:00 v hale ZŠ Milady Horákové (jako doposud).

 

Rozpis na leden a únor (může být průběžně doplňováno):

5.1. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00,

12.1. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00 - zrušeno,

13.1. (sobota) - turnaj Přelouč,

16.1. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 17:30 - 19:00,

19.1. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00,

21.1. (neděle) - turnaj Třebeš,

23.1. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

26.1. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00,

28.1. (neděle) - turnaj Železný Brod (možná sobota 27.1.),

30.1. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

2.2. (pátek) - pololetní prázdniny (na ZŠ Milady Horákové zavřeno),

4.2. (neděle) - turnaj Rokytnice v Orlických horách,

6.2. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

9.2. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00,

11.2. (neděle) - přípravné utkání s Holicemi (od 14:00 na UMT Slavia HK),

13.2. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

16.2. (pátek) - trénink ZŠ Milady Horákové 17:30 - 19:00,

18.2. (neděle) - turnaj Úpice,

20.2. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

23.2. (pátek) - jarní prázdniny (na ZŠ Milady Horákové zavřeno),

25.2. (neděle) - pohárové utkání s Černilovem (od 16:00 na UMT Slavia HK),

27.2. (úterý) - trénink na UMT Slavia HK 19:00 - 20:30,

4.3. (neděle) - pohárové utkání s Dobruškou (od 10:00 na UMT v Dobrušce),

10.3. (sobota) - přípravné utkání s Třebší (od 18:00 na UMT Slavia HK),

17.3. (sobota) - mistrovské utkání s Červeným Kostelcem (od 9:30 na Novém Hradci).

Přidáno: 19.1.2018, 13:24:08 Autor: Jan Vopálka

1 2 3 4 5 6 DALŠÍ >>>