04.10.2016 17:00 Třebeš (3) Nový Hradec (5)
12.10.2016 16:30 Nový Hradec (5) LOKOMOTIVA Hradec (4)
27.10.2016 16:30 Libčany (1) Nový Hradec (5)

Přidáno: 1.10.2016, 13:13:49 Autor: Václav Vašata

Třetí ročník turnaje starých gard o "Pohár novohradecké vodárny"

Pořadí : 1. SG Nový Bydžov, 2. SG FC NHK, 3.SG Libčany, 7.mužstev hrálo

Nejlepší hráč Z.Horyna

Přidáno: 28.6.2016, 09:02:01 Autor: Václav Vašata

24.5.2016, úterý | Stará garda

Veteránské týmy hráčů nad 40 let se podruhé utkají o mistra České republiky v pátek 27.5.

Skupina B
FC NHK - SK Motorlet 1:2 (Baďura), SK Polanka 0:4, Dynamo Č.Budějovice 0:1
Ve skupině se nám nedařilo a nakonec nezískali ani bod. Chybělo i trošku štěstí, které jsme měli před rokem.

O 11-12.místo: FC NHK - FK Jablonec n/n 2:1

O 11 místo jsme se štěstím vyhráli a obsadili 11.místo. Stejně jako loni vyhrál Slovan Havlíčkův Brod.

Veteránská liga 2015/16:

Republikové finále v pátek 27.5. na Motorletu v Praze. Program bude doplněn.

LOS:  TABULKA ZDE

Pátek 15.4. od 17:30 , Libčany -  FC NHK - 1:4

Středa 20.4. od 17:30, FC NHK - Loko HK - 4:3

Středa 4.5. od 17:30 , FC NHK - Třebeš - 10:2

9.9. od 17:30 NHK - Dohalice 4:3 ( Tokár, Král, Vrabec, Bělka)

sestava: Vašata - Drenko, Karmín, Horyna, Král, Ptáček, Sehnoutka, Bělka, Vrabec, Tokár

16.9. od 17:30 NHK - Libčany 12:5

23.9. od 17:00 Loko HK - NHK 4:7 (Hofman, Bělka, Baďura, Vrabec 2, Drenko, Sehnoutka)

7.10 od 17:00 Třebeš - NHK 2:14

15.10. Dohalice - FC NHK 1:6 (Ptáček 2, Bělka 2, Král, Hofman)

3 .místo ze 6 mužstev.

Vysoká I 0:5 ,Vysoká II 1:4 (David), Baník 3:2 (David, Vašata PK, Horyna), Třebeš 2:0 (Rynd, Romprortl ml.),  Vysoká III 2:1 (David 2).

Vašata - Horyna, Romportl ml, Rynd, David, Ďurech, Havránek, Kapoun, Dlabáček, Žabka

Přidáno: 7.9.2015, 13:51:23 Autor: Václav Vašata

1.6.2015, pondělí | Stará garda

Republikové finále VETERÁNSKÝ FOTBAL, 29.5.2015, areál Motorlet Praha

Výsledky ve skupině: FC Nový Hradec - Jablonec (Liberecký KFS) 1:1, Chropyně (Zlínský KFS) - FC Nový Hradec 6:2, FC Nový Hradec - Dynamo České Budějovice (Jihočeský KFS) 1:0 - postup do semifinále na vzájemný zápas.  Semifinále: FC Nový Hradec - Lázně Bohdaneč 0:3; o 3. místo: FC Nový Hradec - Chropyně 2:3.

Odkaz FAČR ZDE

Odkaz na webOdkaz na webOdkaz na web
Přidáno: 10.6.2015, 15:37:24 Autor: Václav Vašata

15.5.2015, pátek | Stará garda

-          FAČR hradí veškeré náklady spojené s účastí týmů na 1.MČR veteránů kromě dopravy do místa konání (hřiště, rozhodčí, pitný režim, organizační, zdravotní zajištění, oběd, ceny – medaile, poháry, ad.)

-          Patronem turnaje je p.Jakub Dovalil, trenér reprezentace ČR U-21 – mmj.bude předávat medaile + bude i hrát za pořadatelský SK Motorlet Pha

-        účastníkem turnaje bude i legenda českého fotbalu p.Karel Poborský, který s týmem Dynama České Budějovice vyhrál jihočeskou krajskou část

Skupina „A“
1. Dynamo Č. Budějovice 40+ (Jihočeský KFS) (Karel Poborský)
2. CAMEL Jablonec n/Nisou (Liberecký KFS)
3. Nový Hradec Králové (Královéhradecký KFS)

Herní systém:
Ve skupině hraje každý s každým. První dvě družstva z obou skupin postupují do semifinále, kde se utká, vítěz A x druhý B a vítěz B x druhý A. Po semifinálových utkáních nastoupí družstva, která skončila ve skupinách na 3. a 4. místě. O 5. místo se utkají družstva, která skončila na třetím místě ve skupině, o 7. místo pak družstva ze čtvrtých pozic. Poté následují zápasy o medaile, poražení semifinalisté se utkají o třetí místo a vítězové semifinálových utkání sehrají finále.

15:30 utkání o 5. místo 3A________ 3B________
16:15 utkání o 3. místo poražení (1A x 2B) X (2A x 1B)
16:15 finále vítězové (1A x 2B) X (2A x 1B)
17:00 Slavnostní zakončení turnaje – vyhlášení pořadí družstev, předání cen.

Přidáno: 1.6.2015, 16:36:40 Autor: Václav Vašata

9.4.2015, čtvrtek | Stará garda

Veteránská Liga - nad 40.let - LEGALCOM AK

Organizační pokyny a informace:

Systém dvoukolový podzim - zima.

FC Nový Hradec je mistr okresu a kraje v : LEGALCOM AK VETERÁNSKÁ LIGA OFS HRADEC KRÁLOVÉ 2014/15 a  postupuje do celostátní finále 29.5. v areálu Motorlet Praha. Program v Praze ZDE.

Program utkání podzim:

1.kolo  - Dohalice – Nový Hradec  3:3 (Doležal 2, Baďura)

TABULKA:
1.FC Nový Hradec    6   4  2  0    35: 12   14
2.Sokol Dohalice 6 4 2 0 33: 14 14
3.SK Libčany 6 1 0 5 19: 34 3 4.Sokol Třebeš      6   1  0  5    15: 42   3

2. koloNový Hradec –  FC Hradec    4:1 (1:0) Horyna 2, Baďura , Karmín - Krejčík (PK 0:1 nedal Ringel)

FC NHK - Vašata - Baďura, Karmín, Horyna, Hofman, Drenko, Kittler
FC HK - Hrubý - J. Frýda, M. Frýda, Hůlka, Pečenka, Mráz, Ringel, Krejčík, Surov
Zajímavé utkání před zraky 10 diváků. První poločas bývalé hvězdy FC HK míč nechtěli půjčovat , ale v koncovce se neprosadili. Domácí vstřelili na konci poločasu vedoucí branku po hezké akci. Ve druhém poločase domácí převzali iniciativu a měli více síl v koncovce. Za stavu 1:0 domácí brankář chytil Ringlovi PK a s protiútoku hosté inkasovali druhý gól. Domácí si pak zápas pohlídali.

3. kolo Libčany –  Nový Hradec  4:10 (2:3) - Vašata 3, Baďra 2, Drenko 2, Karmín, Horyna, Kolář PK.

FC NHK - Kolář - Karmín, Baďura, Drenko, Suchý, Horyna, Vašata

První poločas se domácí ještě drželi. V poslední sekundě první půlky dostali domácí branku na 3:2 a v první minutě druhé půlky další dvě branky a bylo rozhodnuto. Pak už to byla jen otázka skóre.

4. kolo :  Nový Hradec –  Třebeš  11:1 (4:0) - Vašata 5, Baďura 3, Horyna, Karmín 2

5.kolo FC NHK - Dohalice 2:2 (Baďura, Karmín)

Vašata - Drenko, Baďura, Karmín, Horyna, Hofman, Chýlek, Kittler

7.kolo, středa 22.4. od 18:00 - FC NHK - Libčany 3:0 - kontumace

8.kolo, pondělí 27.4. od 18:00 - Třebeš - FC NHK 2:6 (Baďura 3, Bělka 2, Horyna)

Soupiska: Vašata, Kolář, Karmín, Baďura, Drenko, Ferbas, Horyna, Hofman, Kittler, Suchý, Chýlek, Mašek

Přidáno: 15.5.2015, 08:52:52 Autor: Václav Vašata