25.4.2014, pátek | Mladší elévové

Program ME JARO 2014

Turnaje

1) E.ON CUP 2014  - výsledky: ZDE 

OFS

výsledky jaro 2014: 40 zápasů, 32 výher, 3 remízy, 5 proher, skóre 251 : 89, 99 bodů

pozim 2014 byl: 30 zápasů, 22 výher, 2 remízy, 6 proher, skóre 225 : 58, 68 bodů

Tedy jednoznačně 1.místo v okresním přeboru!!

10.kolo - Neděle 13.4. - FCNHK /Slavia A - FC dívky 2:1 (Sedláček, vlastní) , Urbanice / Libčany 10:1, FCNHK/Slavia B - FC dívky 2:1 (Mádle 2) , Urbanice/Libčany 4:1 (Mádle 2, Vašata, Kolín)

12. kolo - Neděle 27.4. - Nový HK/Slavia HK A - Kunčice A 4:2, Nový HK/Slavia HK B - Kunčice B 6:3, Nový HK/Slavia HK B - Kunčice A 3:5, Nový HK/Slavia HK A - Kunčice B 14:2

13. kolo - Sobota 3.5. - FC NHK/Slavia A - Skřivany A, B 5:3, 5:2

                                   FC NHK/Slavia B - Skřivany A, B 3:3, 7:2

11. kolo - Pondělí 5.5. Stěžery A, B - FC NHK/Slavia HK A 2:3, 0:18
                                   Stěžery A, B - FC NHK/Slavia HK B 3:7, 0:8

14. kolo - Neděle 11.5., FC NHK/Slavia HK A - Nepolisy, Kratonohy 7:2, 7:6

                                  FC NHK/Slavia HK B - Nepolisy, Kratonohy 10:0, 2:2

15. kolo - Neděle 18.5. FC NHK/Slavia HK A - Dohalice 3:6, Předměřice 5:5

                                 FC NHK/Slavia HK B - Dohalice 3:4, Předměřice 0:2 FOTO ZDE   

16. kolo - Úterý 20.5. FC NHK/Slavia HK A - Olympia 7:3 , Lhota p/L 7:0

                               FC NHK/Slavia HK B - Olympia 1:0 , Lhota p/L 7:2

17. kolo - Neděle 1.6. FC NHK/Slavia HK A - Třebechovice p/O 13:1, Malšovice 12:3 

                                         FC NHK/Slavia HK B - Třebechovice p/O 10:1 , Malšovice 5:1

 

18. kolo - Sobota 7.6. FC NHK/Slavia HK A - Malšova Lhota A 10:1, B 2:0

                                       FC NHK/Slavia HK B - Malšova Lhota A 1:5, B 5:4

19. kolo - Čtvrtek 12.6. FC NHK/Slavia HK A - FC HK C 14:0, FC HK D 8:1

                                       FC NHK/Slavia HK B - FC HK C 6:5, FC HK D 5:4

 

Přidáno: 13.6.2014, 15:13:14 Autor: Václav Vašata

15.3.2014, středa | Mladší elévové

Program mladších elévů - zima 2013/2014:

Zamluvené halové turnaje:

1) 16.11.2013 - Halové OP OFS Předměřice nad Labem - 2005 a mladší, (A: ve skupině, B: 3.místo)

2) 30.11.2013 - hala Třebeš - 2005 a mladší (5.místo)

3) 15.12.2013 - hala Montas - 2005 a mladší (8.místo)

4) 11.1.2014 - hala Třebeš - 2006 a mladší (3. místo , 5 -2 -1, Jaroměř 0:0, Holice 3:3, Černilov 3:0, Třebeš dívky 6:0, Třebeš B 3:0, Třebeš C 6:0, Malšovice 1:2, Cidlina , Vašata nejlepší střelec turnaje -12 branek)

5) 26.1.2014 - hala Slavia (A i B) Výsledky turnaje ZDE , FOTO

6) 15.2.2014 - hala Jaroměř - 2005 a mladší - výsledky: ZDE, TABULKA, INFO

7) 15.3.2014 - hala Hořice - 2005 a mladší -  4.místo, FC NHK - Skřivany 0:1, RMSK Cidlina 0:0, Nová/stará paka 1:0 (Vašata), Přelouč 0:2, Hořice 2:4 (2 x Kolín)

8) 22.3.2014 - hala Jaroměř - O pohár starosty města 1.místo, Jaroměř 4:0, Chrudim 1:0, Dobruška 1:0 , Gryf Swidnica (pl) 7:0, semifinále FK Pardubice 2:1 , finále Česká Třebová 1:0 (Vašata) , VIDEO ZDE

1.FC NHK

2.Česká Třebová

3.FK Pardubice

4. MFK Chrudim

...

Přidáno: 1.4.2014, 09:57:25 Autor: Václav Vašata

30.8.2013, pátek | Mladší elévové

Rozpis ml. elevů:

výsledky podzim 2013: 22 zápasů, 15 výher, 2 remízy, 5 proher, skóre 159 : 44, 47 bodů

1.kolo 7. - 8.9.2013
D:pořadatel N.Hradec ČT 5.9. 16:00

N.Hradec/Slávia A - Dohalice 3:1
N.Hradec/Slávia B - Olympia HK 4:3
N.Hradec/Slávia B - Dohalice 2:3
N.Hradec/Slávia A - Olympia HK 6:1

2.kolo 14. - 15.9.2013
F:pořadatel Lokomotiva NE 10:30

Lokomotiva HK - N.Hradec/Slávia A 3:0
Malšovice - N.Hradec/Slávia B 1:5
Malšovice - N.Hradec/Slávia A 3:3
Lokomotiva HK - N.Hradec/Slávia B 3:5
Lokomotiva HK - Malšovice

8.kolo čtvrtek 19.9.2013
H:pořadatel Vysoká ČT 17:00

N.Hradec/Slávia A - Vysoká A 12:0
N.Hradec/Slávia B - Vysoká A 16:2

3.kolo 21. - 22.9.2013
C:pořadatel N.Hradec NE 13:00

N.Hradec/Slávia A - Malšova Lhota 4:5
N.Hradec/Slávia B - Třebechovice  15:0
N.Hradec/Slávia B - Malšova Lhota 2:3
N.Hradec/Slávia A - Třebechovice 13:2

4.kolo 28. - 29.9.2013
G:pořadatel FC NHK 1.10. 16:30

FC Hradec C - N.Hradec/Slávia A 2:4
FC Hradec D - N.Hradec/Slávia B 1:22
FC Hradec D - N.Hradec/Slávia A 0:13
FC Hradec C - N.Hradec/Slávia B 2:11

5.kolo 5. - 6.10.2013
B:pořadatel N.Hradec NE 13:00

N.Hradec/Slávia A - Černilov A 1:1
N.Hradec/Slávia B - Černilov B 5:2
N.Hradec/Slávia B - Černilov A 2:5
N.Hradec/Slávia A - Černilov B 9:1

6.kolo 12. - 13.10.2013
H:pořadatel Třebeš SO 14:00

Třebeš C - N.Hradec/Slávia A 1:6
Třebeš D - N.Hradec/Slávia B 0:9
Třebeš D - N.Hradec/Slávia A 4:6
Třebeš C - N.Hradec/Slávia B 0:8

9.kolo 2. - 3.11.2013
B:pořadatel Roudnice NE 10:00

Roudnice A - N.Hradec/Slávia A 3:7
Roudnice B - N.Hradec/Slávia B 1:13
Roudnice B - N.Hradec/Slávia A 2:15
Roudnice A - N.Hradec/Slávia B 3:1

 

 

Přidáno: 18.11.2013, 16:52:57 Autor: Václav Vašata

23.5.2011, čtvrtek | Mladší elévové

Fotografie ze zápasů ml. elévů najdete v odkazu níže.

Odkaz na web
Přidáno: 27.5.2011, 09:36:05 Autor: Hana Dostálová

9.11.2010, úterý | Mladší elévové

Tréninky: hřiště Nový HK (Husova ul.) ÚT 16 - 17:30, ČT 16 - 17

Přidáno: 28.4.2011, 10:43:56 Autor: Hana Dostálová

7.1.2009, středa | Mladší elévové

Zde budou k vidění interní informace určené převážně hráčům a klubovým činovníkům mladších elévů.

Přidáno: 11.11.2009, 12:56:35 Autor: Václav Vašata

<<< PŘEDCHOZÍ 1 2 3