5.11.2018, pondělí | Mladší elévové

Tréninky v zimě 2018/2019

Od listopadu 2018 do března 2019 budou tréninky mladší přípravky probíhat:

1) v úterky od 15:30 do 16:45 v tělocvičně ZŠ na Novém Hradci Králové,

2) ve čtvrtky od 16:30 do 18:00 rovněž v tělocvičně na Novém Hradci.

Poslední trénink v roce 2018 je ve čtvrtek 20.12.

Turnaje (bude průběžně doplňováno):

24.11.2018 - Předměřice (halové přebory OFS)

9.12.2018 - Třebeš

Přidáno: 20.11.2018, 07:11:15 Autor: Jan Vopálka

12.9.2018, středa | Mladší elévové

Rozpis turnajů mladší přípravky na podzim 2018:

1) středa 5.9. 17:00 v Chlumci nad Cidlinou, soupeři Chlumec B a Nepolisy

2) úterý 11.9. 17:00 na Novém Hradci, soupeři RMSK Cidlina, Myštěves, FC HK dívky

3) sobota 15.9. 10:00 v Černilově, soupeři Černilov a Třebechovice

4) neděle 23.9. 9:00 na Novém Hradci, soupeři Předměřice/Lokomotiva HK a Probluz/Cerekvice

5) neděle 30.9. 10:00 v Roudnici, soupeři Kratonohy/Roudnice a Kunčice

6) sobota 6.10. 14:30 na Novém Hradci, soupeři Hořiněves a Dohalice

7) neděle 14.10. 10:00 v Prasku, soupeři Prasek a Stěžery C

8) sobota 20.10. 13:00 na Háječku, soupeři FC HK C a FC HK D

9) pondělí 22.10. 16:00 na Novém Hradci, soupeři Vysoká a Lhota pod Libčany

Přidáno: 6.11.2018, 06:59:33 Autor: Jan Vopálka

2.8.2018, čtvrtek | Mladší elévové

Sezona 2018/2019

Mladší přípravka má první trénink ve čtvrtek 23.8. od 16:30 na hřišti na Novém Hradci. Od tohoto dne budou tréninky probíhat klasicky v úterky a čtvrtky od 16:30. Trenéry jsou tento ročník Jan David (607512212), Jaroslav Romportl a Zdeněk Romportl.

Přidáno: 6.11.2018, 06:59:09 Autor: Jan Vopálka

5.8.2017, sobota | Mladší elévové

Sezona 2017/2018

Tréninky mladších přípravek a předpřípravek budozu probíhat jako loni v úterky a čtvrtky od 16:30. První trénink bude v úterý 29.8.2017 na hřišti na Novém Hradci.

Přehled mistrovských turnajů:

1) Sobota 2.9. 9:30 v Praseku

2) Sobota 9.9. 10:00 ve Vysoké nad Labem

3) Neděle 17.9. 10:00 ve Stěžerách

4) Pondělí 25.9. 16:30 na Novém Hradci

5) Neděle 1.10. 9:00 v Třebechovicích pod Orebem

6) Sobota 7.10. 10:00 na Novém Hradci

7) Sobota 14.10. 10:00 v Kuklenách

8) Sobota 21.10. 10:00 ve Vysoké nad Labem

9) Neděle 29.10. 9:00 na Háječku

Přidáno: 13.9.2018, 12:48:28 Autor: Jan Vopálka

9.11.2016, středa | Mladší elévové

Program ZIMA 2016/17

Úterý, pátek 17:00 -18:00 ZŠ Štefánikova (tělocvična)

Turnaje:

26. 11 OFS HK Předměřice

4.12. SHT Třebeš

7.1. SHT Třebeš (2009 a ml.)

12.3. SHT Třebeš

Přidáno: 16.11.2016, 19:02:15 Autor: Václav Vašata

16.9.2016, pátek | Mladší elévové

FCNHK x Dohalice 11:0 – V tomto zápase kluci z Dohalic vůbec nevěděli, co mají na hřišti dělat, takže byl vývoj celkem jasný.
FCNHK x Probluz 0:3 – Probluz předvedla vcelku dobrý výkon a my jsme se bohužel nedokázali prosadit.
FCNHK x FC dívky 0:3 – Tento zápas byl sice relativně vyrovnaný, ale góly střílely holky.

Děti se snažily a docela bojovaly, ale proti těžším soupeřům jsme se nedokázali moc prosadit a do zakončení jsme se dostali jen minimálně. Příští týden budeme na trénincích pracovat na nějaké herní taktice a pokusíme se herní projev posunout dál.

Nominace na pondělí 19. 9. od 17:00 na domácím hřišti (sraz 16:30):
Ella Veisová
Tadeáš Novák
Kryštof Ludvík
Šimon Jelínek
Marek Kupka
Igor Sviridov
Dominik Mikeš
Antonín Jušta
Ladislav Raim

Úterý 20. 9. klasicky trénink od 16:30.

Přidáno: 16.9.2016, 16:35:05 Autor: Václav Vašata

22.8.2016, pondělí | Mladší elévové

Program MP na podzim 2016.

Trenéři: Vácav Vašata (776 327 421, wasata@volny.cz), Miroslav Jindra , 777 868 625, Marek Veis.

První trénink 30.8. od 16:30. Dále pak Út, Čt od 16:30.

LOS podzimu:

1.kolo: -  kde: Nový HK, kdy: Po 5.9. od 17:00 (hrajeme ve dvojici s FC HK dívky)

Soupeř: Olympia, Vysoká n.L.

2.kolo: -  kde: Probluz, kdy: Čt 15.9. od 17:00 

Soupeř: Probluz, Dohalice

3.kolo: -  kde: Nový HK, kdy: Po 19.9. od 17:00 

Soupeř: M.Lhota, Třebechovice

4.kolo: -  kde: Myštěves, kdy: So 24.9. od 10:00 

Soupeř: Myštěves A, B

5.kolo: -  kde: Nový HK, kdy: Po 3.10. od 16:30 

Soupeř: Třebeš C,D 

6.kolo: -  kde: Urbanice, kdy: Ne 9.10. od 10:00 

Soupeř: Urbanice, Libčany

7.kolo: -  kde: Nový HK, kdy: Po 17.10. od 16:30 

Soupeř: Cernilov A, B

8.kolo: -  kde: Hořiněves, kdy: So 22.10. od 13:00 

Soupeř: Hořiněves, Smiřice

 

 

 

Přidáno: 13.9.2018, 12:49:33 Autor: Václav Vašata

28.6.2016, úterý | Mladší elévové

Program letní přípravy:

Zahájení: 

Přidáno: 28.6.2016, 09:21:33 Autor: Václav Vašata

11.4.2016, pondělí | Mladší elévové

Program JARO 2016

Ténink: úterý, čtvrtek 16:15 -17:30

Zápasy:

Miniřípravka:

13.4. v 17.00 Malšova Lhota
26.4. v 17.00 Nový Hradec
11.5. v 17.00 Mlašova Lhota
25.5. v 17.00 Stežery
9.6. v 17.00 Nový Hradec
11.6. je turnaj na Háječku

Mladší přípravka:
17.4. v 10.00 Černilov
19.4. v 17.00 Nový Hradec
1.5. v 10.00 Myšteves
7.5. v 9.00 Vysoká
14.5. v 14.00 Prasek
17.5. v 17.00 Nový Hradec
29.5. v 9.00 Vysoká
5.6. ve 14.30 Háječek
7.6. v 17.00 Nový Hradec

Přidáno: 14.4.2016, 11:32:23 Autor: Václav Vašata

24.2.2016, středa | Mladší elévové

Program zima 2016

Neděle 17.1. Třebeš, 2007 - 4. místo z 12

Sobota 6.2. Olympia, 2007 - 5. místo z 8, v základní skupině Roudnice 2:0, Dobruška/Opočno 1:1, Pardubice 0:3 = 3. místo ve skupině, skupina o 5. - 8. místo Hořice 2:0, Lhota p/L 1:0

Marek Záruba byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Sestava: Záruba - Chýlek, Vašata, Sehnoutka, Novák, Kolář, Došek, Benada, Veisová

Sobota 20.2. Vysoká n/L. - 2009 a ml. - 3. místo ze 6,

Jedna skupina o šesti týmech. Výsledky: Malšova Lhota - NHK 1:1, Lhota pod Libčany - NHK 0:0, Chlumec B - NHK 0:1, FC Hradec B - NHK 5:0, FC HK A - NHK 4:0

Sobota 2.4. hala ZŠ Kukleny 2009 a ml.

Přidáno: 13.9.2018, 12:50:03 Autor: Václav Vašata

1 2 3 DALŠÍ >>>