Ne 27.7. od 17:30   pohár Borohrádek - FC NHK 2:1 (vlastní)

Čt 31.7. od 17:30   Třebechovice p/O - FC NHK 1:1 (Jarotek Lukáš)

So 2.8. od 10:00   FC NHK - Olympia HK dorost 1:1 (Matějka)

Ne 3.8. od 18:00   SK Pardubičky - FC NHK 2:0

St 6.8. od 18:00   FC NHK - Lokomotiva HK 1:0 (Jarotek Lukáš)

Přidáno: 6.8.2014, 22:44:43 Autor: Václav Vašata

Od 28.1.2014 -  Út, UMT ZŠ M.Horákové 17:30 -19:00

Čt, UMT Slavia HK 17:30 - 19:00

So, UMT Slavia PU 16:00 -18:00

Příprava SOBOTA od 16:00:

25.1. - Nový HK – St. Hradiště 1:1 (0:1). Branka Nového HK: M. Jindra. Nový HK: Sedláček – Hloušek, Kašpar, Vopálka – Páter, Kolář, Linder, Liebisch – Jindra M., Šimerda, Přiklopil.

Zdeněk Karanský, trenér Nového HK: „Opět jsme neproměnili několik stoprocentních šancí, musíme na tom zapracovat."

1.2. - Nový Hradec – Vysoká 3:5 (0:1). Branky Nového HK: Zákravský 2, Přiklopil. Nový HK: Sedláček – Páter, Vopálka, Kotouček – Lang, Jarotek, Kolář, Jindra M. – Zákravský, David, Lukášek. Střídali: Baloun, Přiklopil, Liebisch.

Zdeněk Karanský, trenér Nového Hradce: „Obě mužstva nehrála v kompletních sestavách. Přesto byl kvalitní především druhý poločas, kdy se hrálo nahoru dolů. Šance se rodily na obou stranách, ale hosté byli nakonec produktivnější v koncovce a proto se mohli radovat z vítězství."

8.2. - Nový Hradec – LOKO HK 9:1 (4:0). Branky Nového HK: Zákravský 3, Jarotek 2, Kolář, Linder, Kotouček, Lukášek. Nový HK: Sedláček – Páter, Vopálka, Kotouček – Lang, Jarotek, Kolář, Hloušek – Zákravský, Liebisch, Lukášek. Střídali: Přiklopil, Picka, Linder

15.2. - Libčany 0:5

Ne 23.2. - FC Olympia 2:6

1.3. - Kratonohy

8.3. - Kunčice

15.3. - 17.kolo I.A třídy - FC NHK - Police n.M.

Přidáno: 29.6.2014, 09:44:30 Autor: Václav Vašata

27.1.2012, pátek | A - mužstvo

A ještě něco k nové registraci členské základny.

Odkaz na web
Přidáno: 12.2.2012, 18:28:41 Autor: Václav Vašata

8.2.2010, pondělí | A - mužstvo

Dlaší víkendová příprava: Ústí nad Orlicí - FC NHK A 3:0, FC NHK B - Kunčice B 6:0, dorost FCNHK - Slavia HK 3:0

2.10.2009, pátek | A - mužstvo

Rozhodnutí KFS... 6. Videozáznamy a SMS výsledky (p.Brixí) - na základě protestu FC Nový HK a shlédnutého videozáznamu z utkání č.A1A0705 (Trutnov - Nový HK) pozastavuje KR delegace na 3 utkání HR Rožnovskému a po konzultaci s KD snižuje rozhodčímu známku z 6,6 na 3,5. Důvod - nenařízení pokutového kopu ve 31.minutě utkání ve prospěch hostů. Peněžitý vklad bude na základě tohoto rozhodnutí oddílu FC Nový HK vrácen. Písemnou odpověď na protest vypracuje předseda KR p.Andrejs.

Přidáno: 4.10.2009, 09:41:22 Autor: Václav Vašata