9.11.2019, So | 13. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Vrchlabí   5:0 (3:0)

Branky: Pultar, Simon, Hartman, Zadrobílek, Kudrna

Sestava - domácí: Špina, Novotný, Mejzlík, Pultar, Mádle, Veselka, Hartman, Burda, Moravčík, Vybíral, Zadrobílek, Legerský, Kudrna, Simon, Krpata, Vyleťal

Sestava - hosté: Březina, Pokorná, Kocián, Dědek, Boháč, Grohman, Klazar,Podrazil, Nývlt, Valenta, Mečíř, Lukeš, Kúřil, Boháč, Čipkala

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 22  Rozhodčí: Vlachý

Přidáno: 10.11.2019, 15:23:00 Autor: Jiří Vrabec

2.11.2019, So | 12. kolo | Starší žáci

Červený Kostelec - FC Nový Hradec Králové   4:3 (2:2)

Branky: Kašpar 2x, Trávnička, Turek - Zadrobílek 2x, Klamta

Sestava - domácí: Franc, Kratochvíl, Lauterbach, Trávnička, Turek, Tverskoj, Tverskyj, Dus, Čížek, Lokvenc, Kašpar, Oždian, Klusáček

Sestava - hosté: Špina, Novotný, Mejzlík, Karmín, Klamta, Jakubec, Veselka, Burda, Gábel, Moravčík, Vybíral, Zadrobílek, Legerský, Kudrna, Krpata, Vyleťal

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 20  Rozhodčí: Šolc

Přidáno: 10.11.2019, 15:18:14 Autor: Jiří Vrabec

26.10.2019, So | 11. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Olympia HK   8:1 (2:0)

Branky: Zadrobílek 3x, Jakubec 2x, Simon, Mádle, Kudrnáč

Sestava - domácí: Špina, Novotný, Karmín, Mádle, Jakubec, Burda, Hartman, Plíštil, Vybíral, Kudrnáč, Zadrobílek, Legerský, Kudrna, Simon, Krpata, Vyleťal

Sestava - hosté: Letovský, Hopko, Ježek, Lhoták, Novotný, Lokvenc, Ježek, Stein, Pospíchal, Gegaj, Smetana, Šmejkal, Hrabík, Horáček

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Hofman

Přidáno: 10.11.2019, 15:13:56 Autor: Jiří Vrabec

20.10.2019, Ne | 10. kolo | Starší žáci

Nová Paka - FC Nový Hradec Králové   2:15 (1:7)

Zápas měl bohužel jednoznačný průběh. Soupeř nemá adekvátní tým, aby si dokázali zahrát fotbal, který by je bavil. Velice mladý tým, který sbírá zkušenosti. My jsme se do nich zakousli hned od začátku a skóre se zastavilo na divokých 2:15. Soupeř ale dal dva góly, kdy první byl po krásné křídelní akci a druhý bylo naše nedorozumění. My jsme si vyzkoušeli věci z tréninku, které po hráčích chceme. Hráčům děkujeme, že to nezabalili a snažili se hrát v tempu až do konce utkání.

Branky: Zadrobílek 5x, Veselka 2x, Špina, Karmín, Mádle, Jakubec, Moravčík, Vybíral, Simon

Sestava - domácí: Samler, Vágenknecht, Svorc, Horáček, Dědek, Tůma, Šimek, Kříž, Bark, Mandík, Krejčí, Medlík, Polášek

Sestava - hosté: Špina, Novotný, Karmín, Mádle, Jakubec, Veselka, Burda, Hartman, Plíštil, Moravčík, Vybíral, Zadrobílek, Legerský, Simon, Krpata, Vyleťal

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Stejskal

Přidáno: 21.10.2019, 06:17:34 Autor: Jiří Vrabec

12.10.2019, So | 9. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Hostinné   4:4 (1:1)

Do zápasu jsme vstoupili lehkovážně a dá se říct, že jsme byli za to dostateně potrestáni. Nejdříve nás potrestal soupeř rychlou brankou ve 14. minutě. My jsme se dokázali srovnat křídelní akcí. Ale to bylo asi jediné v prvním poločase. Do druhého poločasu jsme vstoupili s velkým tlakem, kde jsme v prvních deseti minutách nebyli schopni využít pět jasných gólovách šancí. Pak jsme se prosadili dvakrát a pokračovali v tlaku, kde jsme neproměnili další šance. Tím jsme soupeři nabídli možnost se vrátit do zápasu. A to jediný způsobem. Soupeřův hráč Capoušek zapnul mód zdrhat a bourat. V tom prvním případě byl dobrý no a vlastně za pomoci rozhodčího i v té druhé. Stihl dva kluky zranit a vyřadit ze hry a ještě dát tři góly i za pomocí vymysleného pokutového kopu. Ve shrnutí jsme zápasu jsme si to asi zasloužili! Jelikož s takovýmhle přístupem se ti to vždycky vrátí. Pokutové kopy byly vyvrcholení našeho zmaru.

Branky: Moravčík, Zadrobílek, Karmín, Vybíral - Vedralová, Capoušek 3x

Sestava - domácí: Špina, Novotný, Mejzlík, Karmín, Mádle, Klamta, Jakubec, Burda, Hartman, Plíštil, Moravčík, Vybíral, Kudrnáč, Zadrobílek, Legerský, Kudrna, Simon, Vyleťal

Sestava - hosté: Šulitka, Vaníček, Vosáhlo, Skalický, Štetina, Havelka, Lelek, Capoušek, Zelinka, Brzák, Vedralová, Van Beek, Mikšovský, Krása, Vosáhlo, Vitík

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 30  Rozhodčí: Bečvář

Přidáno: 14.10.2019, 07:06:43 Autor: Jiří Vrabec

14.9.2019, So | 6. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Slavia HK   4:1 (1:1)

Velmi dobrý fotbal, který předváděly oba týmy. V prvním poločase byl vidět slušný krajský fotbal z obou stran, který skončil 1:1. Do druhého poločasu vlétli lépe domácí, kteří hned v první minutě druhého poločasu dali rozdílový gól. Chvíli na to přidali další a o zápase bylo rozhodnuto. Soupeř odpadl v půlce druhé půle fyzicky a domácí za zlepšený výkon v druhém poločase vyhráli.

Branky: Zadrobílek 2x, Vyleťal, Veselka

Sestava - domácí: Gábel, Krpata, Legerský, Vybíral, Novotný, Jakubec, Karmín, Mádle, Mejzlík, Vyleťal, Veselka, Burda, Hartman, Kudrnáč, Plíštil, Zadrobílek

Sestava - hosté: Perný, Žaloudek, Novotný, Švarc, Franc, Mazánik, Šťastný, Hůla, Pršala, Mozol, Záleský, Matys, Benák, Bartůška, Lipp

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Koutník

Přidáno: 15.9.2019, 13:45:51 Autor: Jiří Vrabec

11.9.2019, St | 5. kolo | Starší žáci

Olympia HK - FC Nový Hradec Králové   1:9 (0:4)

Výsledek vypadá jednoznačně, ale hra tomu neodpovídala. Novohradečtí měli problémy s HČJ a soupeř se snažil o ofsajd systém a podle toho vypadala ,,kvalita,, na hřišti.

Branky: Zadrobílek 5x, Simon 3x, Gábel

Sestava - domácí: Ptáček, Ježek, Lhoták, Novotný, Lokvenc, Ježek, Stein, Pospíchal, Gegaj, Smetana, Letovský, Hrabík

Sestava - hosté: Vybíral, Burda, Legerský, Krpata, Novotný, Gábel, Karmín, Mádle, Moravčík, Simon, Zadrobílek, Kudrnáč, Hartman, Plíštil, Pultar, Vyleťal

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Krucký Dušan

Přidáno: 15.9.2019, 13:51:36 Autor: Jiří Vrabec

7.9.2019, So | 4. kolo | Starší žáci

Vrchlabí - FC Nový Hradec Králové   0:5 (0:2)

Do zápasu lépe vstoupil soupeř. My jsme se přispůsobili hře soupeře a to samozřejmě nám nevyhovovalo. Soupeř měl tři velké šance. Z jedné z nich zvonilo břevno naší brány. Ale v polovině poločasu jsme se začali osmělovat a stávali jsme se vyrovnaným týmem. A dokonce i do vedení se nám podařilo dostat, když po vítězném souboji ve středu hřiště přišla průniková přihrávka na Veselku, který si chladnokrevně poradil střelou mezi nohy brankáři. Za čtyři minuty bylo veseleji, když jsme využili standartní situaci a Mejzlík rozvlnil síť podruhé. Do druhého poločasu jsme vstupovali s ,,Csaplárovou pastí" , které jsme se vyhli už po devíti minutách, kdy potřetí rozvlnil síť Simon. Za deset minut přidal svůj druhý gól Sajmy a uklidnil všechny novohradecké příznivce, kterých dorazilo osmnáct. Poslední gólovou tečku přidal krásným gólem Karmín. Nejlepším hráčem na hřišti byl celý tým, který dřel, makal a zaslouženě vyhrál a veze z těžké vrchlabské půdy tři body.

Branky: Simon 2x, Veselka, Mejzlík, Karmín

Sestava - domácí: Březina, Pokorná, Dědek, Grohman, Nývlt, Kocián, Podrazil, Paulů, Klazar, Marek, Mečíř, Lukeš, Čipkala, Kúřil, Boháč, Valenta

Sestava - hosté: Mihulka, Kudrna, Mejzlík, Vybíral, Novotný, Krpata, Karmín, Mádle, Moravčík, Simon, Veselka, Burda, Hartman, Legerský, Vyleťal, Zadrobílek

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 45  Rozhodčí: Prinz Zbyněk

Přidáno: 8.9.2019, 11:04:17 Autor: Jiří Vrabec

5.9.2019, Čt | 3. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Nová Paka   2:0 (0:0)

V dohrávce prvního kola jsme doma přivítali soupeře ze souklubí Nové a Staré Paky. Soupeř jsem přijel od první minuty brániít a snažit se podnikat nebezpečné brejky. Se zataženou obranou soupeře jsme měli ze začátu problém, jelikož se křídelním hráčům nechtělo moc běhat. A když jsme se dostali do centru, tak to sbíral skvělý brankář Mandík. Po poločase si hráči vzali k srdci rady trenérů, zvýšili pohyb a soupeře přehráli a z velkého množství šancí jsme se dokázali dvakrát prosadit. Na výsledku se nejvýše podílel nejlepší hráč zápasu a to hostující brankář Mandík, který i snad čaroval v bráně. Tohoto chlapce třeba jednou uvidíme v ligových zápasech dorostu. Naše chlapce chválíme za zlepšený herní projev ve druhém poločase. Další vychytanou nulu si na konto připisuje Legerský.

Branky: Simon 2x

Sestava - domácí: Legerský, Burda, Mejzlík, Vybíral, Sedláček, Krpata, Karmín, Mádle, Simon, Vyleťal, Veselka, Plíštil, Hartman, Kudrnáč, Zadrobílek, Moravčík, Kudrna

Sestava - hosté: Mandík, Herzán, Vágenknecht, Řezníček, Mentus, Horáček, Dědek, Tůma, Šimek, Kříž, Bark, Samler, Krejčí, Medlík, Polášek, Doubek

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 30  Rozhodčí: Podhajský

Přidáno: 8.9.2019, 10:50:53 Autor: Jiří Vrabec

1.9.2019, Ne | 2. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Červený Kostelec   9:0 (0:0)

V prvním domácím zápase jsme přivítali soupeře z Červeného Kostelce. První poločas byl na brankové příležitosti chudší a hráči nebyli tolik při chuti. Ve druhém poločase se domácím podařilo vstoupit na hřiště. Hned v první minutě skóre otevřel Veselka a potom v rozmezí šesti minut jsme zasadili čtyři další ,,hřebíčky do rakve" a zápas rozhodli. Soupeř měl také velké množství šancí ke vstřelení gólů, ale proti byl skvěle chytající Simon a nebo nemohoucnost soupeře. Tým chválíme za slušný výkon a za realizování nácviků z tréninku. Ať se to na první pohled nezdá, tak nějvětším hrdinou zápasu byl útočník Simon, který nepustil za svá záda ani jednu střelu a diktoval obranou hru našeho týmu. Děkujeme rozhodčímu utkání panu Dujsíkovi za perfektně odvedený výkon. A děkujeme fanouškům za podporu při zápase.

Branky: Veselka 2x, Krpata 2x, Legerský, Vyleťal, Mádle, Klamta, Zadrobílek

Sestava - domácí: Simon, Novotný, Burda, Vybíral, Legerský, Veselka, Karmín, Vyleťal, Krpata, Mádle, Kudrnáč, Hartman, Klamta, Zadrobílek

Sestava - hosté: Franc, Hepnar, Kratochvíl, Lauterbach, Lokvenc, Trávnička, Turek, Tverskoj, Tverskyj, Kašpar, Dus, Čížek, Klusáček, Menšík, Oždian, Špelda

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Dujsík Martin

Přidáno: 2.9.2019, 12:07:33 Autor: Jiří Vrabec

28.8.2019, St | 1. kolo | Starší žáci

Hostinné - FC Nový Hradec Králové   1:4 (0:1)

Branky: Capoušek - Pultar 2x, Vybíral, Mádle

Sestava - domácí: Šulitka, Vosáhlo, Vosáhlo, Skalický, Štětina, Havelka, Lelek, Capoušek, Zelinka, Brzák, Vedralová, Vitík, Mikšovský, Krása

Sestava - hosté: Špina, Burda, Legerský, Vybíral, Sedláček, Krpata, Karmín, Pultar, Veselka, Mádle, Klamta, Kudrnáč, Hartman

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Prinz Zbyněk

Přidáno: 2.9.2019, 07:12:07 Autor: Jiří Vrabec