13.9.2020, Ne | 6. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Borohrádek   10:2 (5:2)

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, kdy jsme od prvních minut diktovali tempo hry. K vidění byly krásné kombinace, ale zakončení a finální přihrávka nás zlobily. Soupeř hrozil z jejich jediného receptu a to byl nakoplý dlouhý míč na šikovné rychlé útočníky. V prvním poločase jsme si v podstatě dali obě branky sami, ale to je fotbal. Naštěstí jsme naši převahu potvrdili i gólově. Skvělý výkon našich borců.

Branky: Špina 4x,Simon 2x,Mejzlík 2x, Krpata,Novotný-Grulich2x

Sestava - domácí: Záruba, Novotný,Mejzlík,Kolín,Krpata,Plíštil,Moravčík,Vybíral,Kudrna,Simon,Vyleťal,Špina,Burda

Sestava - hosté: Marek,Andresová,Sazima,Grulich,Horák,Fuchsa,Škop,Morávek,Sedlák,Forejtek,Rous,Tavali

ŽK: 0:2  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Bečvář

Přidáno: 14.9.2020, 09:10:30 Autor: Jiří Vrabec

9.9.2020, St | 5. kolo | Starší žáci

Třebechovice p/O - FC Nový Hradec Králové   1:4 (1:2)

Dokud soupeři stačily síly, tak hrozil rychlými brejky. Jeden se jim povedl a v zápase vedl soupeř. My jsme se snažili hrát a nedařilo se nám zakonční. To jsme prolomili ve 32. minutě a od té doby jsme na hřišti dominovali. Ve druhém poločase jsme ze začátku rychlými brankami skóre navýšili o tři góly, ale víckrát se nám síť rozvlnit nepodařilo. Ze zápasu si odvážíme 3 body a další tři zraněné hráče.

Branky: Kopecký-Mejzlík,Kolín,Kudrna,Vyleťal

Sestava - domácí: Pánek,Kulhavý,Havlíček,Dvořák,Vícha,Černý,Škoda,Pácal,Kopecký,Vu Minh Quan,Káža,Císař,Vrběcký,Moravec,Schüler

Sestava - hosté: Záruba,Novotný,Mejzlík,Ernst,Kolín,Jahelka,Ludvík,Tomek,Krpata,Plíštil,Moravčík,Vybíral,Kudrna,Simon,Vyleťal

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 45  Rozhodčí: Hlavsa

Přidáno: 14.9.2020, 09:15:53 Autor: Jiří Vrabec

2.9.2020, St | 4. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Velké Poříčí   9:0 (5:0)

Branky: Simon2x,Špina 2x,Jahelka,Jakubec,Moravčík,Kudrna,Vyleťal

Sestava - domácí: Záruba,Novotný,Mejzlík,Ernst,Jahelka,Ludvík,Jakubec,Tomek,Špina,Krpata,Plíštil,Moravčík,Vybíral,Kudrna,Simon,Vyleťal

Sestava - hosté: Rak,Tuček,Taufmanová,Baloga,Aulichová,Krtička,Jirman,Vítek,Prisztavok,Vlček,Grund,Karlík,Rajsnerová,Štěpánek,Kratochvílová

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 30  Rozhodčí: Kánská

Přidáno: 8.9.2020, 12:45:03 Autor: Jiří Vrabec

30.8.2020, Ne | 3. kolo | Starší žáci

FC Nový Hradec Králové - Kostelec n/O   17:0 (4:0)

Dokud měl soupeř síly, tak dokázal vzdorovat. A to bylo tak ten první poločas. Ve druhém poločase jsme hřiště ovládli a otevřeli jsme si střelecký účet. Pro soupeře kruté, ale opovážím říct, že ale zasloužené. Ve všech herních činnostech jsme byli lepší.

Branky: Jakubec 3x,Krpata 3x,Špina 3x,Moravčík 2x,Vybíral 2x,Simon 2x,Tomek,Kudrna

Sestava - domácí: Špina,Novotný,Ernst,Kolín,Jehelka,Ludvík,Jakubec,Tomek,Krpata,Plíštil,Moravčík,Vybíral,Kudrna,Simon,Vyleťal

Sestava - hosté: Kuzba,Myšák,Barvínek,Myšák,Hernych,Žežule,Plocek,Lux,Páleník,Beneš,Sládek,Hodný,Žežule,Nývlt

ŽK: 0:1  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Novotný

Přidáno: 31.8.2020, 08:15:43 Autor: Jiří Vrabec

26.8.2020, St | 2. kolo | Starší žáci

Borohrádek - FC Nový Hradec Králové   3:9 (1:5)

Po mizerné půl hodině jsme prohrávali. Po přeskupení řad jsme se do zápasu dostali a následně v něm dominovali.

Branky: Horák 3x - Špina 2x, Simon 2x, Jakubec 2x, Tomek, Vybíral, Krpata

Sestava - domácí: Tavali,Morávek,Rous,Andresová,Janečková,Sazima,Grulich,Horák,Fuchsa,Škop,Sus,Sedlák,Bagar,Peremská

Sestava - hosté: Špina,Kudrna,Ernst,Novotný,Krpata,Jakubec,Kolín,Vybíral,Moravčík,Simon,Ludvík,Tomek,Záruba,Jahelka,Plíštil

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Kudláček Milan

Přidáno: 27.8.2020, 07:51:15 Autor: Jiří Vrabec

23.8.2020, Ne | 1. kolo | Starší žáci

Dobruška - FC Nový Hradec Králové   0:6 (0:3)

První představení po prázdninách. Nekteří bez jediného tréninku, nekteří s týdením tréninkem. Podle toho vypadala naše kvalita, která nebyla nic moc. Jinak hráči své přednosti, které mají ukázali a byli jsme svědky nádherné trefy Adama Novotného, která hned v prvním kole bude těžko dosažitelná. Nádherná střela ze třiceti metrů! A konečný výsledek 0:6

Branky: Jakubec 2x, Simon 2x, Novotný, Kudrna

Sestava - domácí: Lhotský,Zilvar,Prostředník,Špalek, Mencl,Fiala,Vacek,Majer,Holeček,Drašnar,Hrubý,Syrovátko,Kárník,Nejedlý

Sestava - hosté: Špina,Kudrna,Mejzlík,Ernst,Kolín,Jahelka,Jakubec,Tomek,Burda,Plíštil,Moravčík,Vybíral,Kudrna,Simon,Krpata,Vyleťal

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 45  Rozhodčí: Steklík

Přidáno: 26.8.2020, 12:09:44 Autor: Jiří Vrabec