16.6.2012, So | 30. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Libčany   0:0 (0:0)


Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Moji svěřenci splnili všechny taktické pokyny a zápas s favoritem odmakali. Myslím, že jsme Libčanům byli rovnocenným soupeřem, vypracované šance jsme však neproměnili. I hosté si dokázali brankové příležitosti, zvláště v prvním poločase, vypracovat, ale v koncovce rovněž neuspěli. Kluci zápas doslova vydřeli, přesto bych chtěl vyzdvihnout výkon brankáře Sedláčka, který nás hlavně v první půli několikrát výrazně podržel."

Miloš Koblížek (trenér Libčan): "Celý zápas jsme hráli do novohradeckého betonu. Měli jsme pět gólových příležitostí, ale branku jsme nevstřelili. Domácí zase nastřelili břevno. Myslím, že remíza je vítězstvím našeho soupeře. Klukům děkuji za celé vydařené jaro."

 


Branky:

Sestava - domácí: Sedláček - Baďura, Kotouček, Karmín, Jindra, Kašpar, Páter, Šmíd, Sajvera (66." Olšák), Čtvrtečka (88." Ondrej), Kolář (76." Vopálka)

Sestava - hosté: Tošovský - Řehounek, Černý, Koza (63." Pospíšil), Koblížek, Ujec, Kaplan, Sýkora, Rensa, Jelínek, Jedlička (64." Placák)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 19.6.2012, 14:16:57 Autor: Hana Dostálová

10.6.2012, Ne | 29. kolo | A - mužstvo

Dvůr Králové B - FC Nový Hradec Králové   5:2 (4:1)


Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Domácím jsme první tři branky donesli na zlatém podnose a dál už to byla jen otázka skóre. Rezerva Dvora byla dravější, bojovnější a hráči se lépe vypořádali s náročným terénem. Výhra soupeře je zasloužená."


Branky: 9. Marks, 18. Kořínek, 27. Doseděl, 38. Řežábek, 62. Kobos z pen. - 36. Olšák, 82. Šmíd

Sestava - domácí: Kobos - Picha, Doseděl, Hruška, D. Novák (71. Novotný) - Klazar, Blažek (46. Macek), Čenovský, Řežábek (79. Hlava) - Kořínek (71. Žaba), Marks

Sestava - hosté: Ondráček - Kotouček, Karmín, Baďura, Jindra - Šmíd, Kolář, Čtvrtečka (60. Ondrej), Neppl - Páter, Olšák

ŽK: 0:0  ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: P. Průcha

Přidáno: 12.6.2012, 14:35:57 Autor: Hana Dostálová

2.6.2012, So | 28. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Kratonohy   1:4 (1:2)


Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Vyšel nám vstup do zápasu, kdy jsme se ujali vedení. Je velká škoda, že další naše dobré příležitosti zůstaly nevyužity. Soupeř poté během pěti minut dokázal dvakrát skórovat, a do kabin tak odcházel v dobré náladě. Do druhého dějství jsme šli s cílem alespoň vyrovnat. Vytvořili jsme si tlak, ale ke gólu to nevedlo. Výsledkem byla pouze nastřelená tyč. O osudu zápasu definitivně rozhodla využitá standardní situace soupeře, který z trestného kopu přidal třetí gól."

Karel Vítek (trenér Kratonoh): "I když výsledek vypadá jednoznačně, lehké utkání to rozhodně nebylo. Mohlo skončit třeba 10:1 pro nás, ale také 4:4. Měli jsme špatný úvod a hned ve 4. minutě jsme lacino inkasovali. Naštěstí jsme se brzy otřepali a do 11. minuty jsme po pěkných kombinacích otočili skóre na 2:1. Druhý poločas byl nervózní. Domácí urputně bojovali a trefili tyčku. Uklidnění do našich řad přinesly až zasloužené dva rychlé góly okolo 75. minuty. Hráčům patří poděkování, k utkání přistoupili zodpovědně."

 


Branky: 4. Čtvrtečka - 8. Škvrňák, 11. Kopečný, 73. Klement, 81. Franc

Sestava - domácí: Sedláček - Jindra, Karmín, Kašpar, Kotouček - Páter, Čtvrtečka, Kolář, Neppl - Šmíd, Ondrej (61. Vopálka)

Sestava - hosté: Dvořák - Dušek (46. Král), Lesák, Klement, Kopečný - Hamák, Mikolanda (89. Vítek), Sadílek, Škvrňák - Nun (86. Beran), Franc

ŽK: 3:5  ČK:   Diváci: 130  Rozhodčí: Vancl (N. Město n. M.)

Názor soupeřeOdkaz na web
Přidáno: 5.6.2012, 11:52:49 Autor: Hana Dostálová

26.5.2012, So | 27. kolo | A - mužstvo

Dobruška - FC Nový Hradec Králové   0:2 (0:2)


Miroslav Sixta (předseda TJ Dobruška): "Hned v úvodu jsme doplatili na chybu v defenzivě, kterou soupeř potrestal. Pak Mikušík trefil břevno a Adam Zilvar s Pavlem Effenberkem mířili v šancích vedle branky. Druhý gól jsme inkasovali po neodmávaném ofsajdu. Ve druhé půli běžel Víťa Malý sám na brankáře hostů, ale ten ho vychytal. Následně opět jen břevno novohradské branky orazítkoval Michal Dostál. Do sítě se při tutovkách netrefili ani Hubáček s Krahulcem. Soupeř vytěžil z minima maximum, my přestože jsme byli herně lepším týmem, ale aktivitu tradičně gólově nezúročili."

Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Na hřišti posledního celku tabulky jsme získali důležité tři body. Musím ale konstatovat, že tentokrát nevyhrál lepší tým. Domácí byli aktivnější, fotbalovější a uvolněnější. Naštěstí se jim nedařilo v koncovce. Nám důležitost zápasu svazovala ruce a nohy. Gólově jsme se prosadili v prvním poločase po dvou rychlých kombinačních akcích."


Branky: 2. Neppl, 22. Šmíd

Sestava - domácí: M. Malý - Jarkovský (57. D. Eimann), P. Effenberk, Horák, Šotola - Dostál (63. Alt), A. Zilvar, Mikušík, Krahulec - V. Malý (78. Hubáček), Bolehovský (55. Jirásek)

Sestava - hosté: Sedláček - Lášek (46. Lang), Karmín, Baďura, Kotouček - Páter, Čtvrtečka (46. Olšák), Kolář, Neppl - Šmíd, Sajvera (77. Ondřej)

ŽK: 2:2  ČK:   Diváci: 100  Rozhodčí: Vodrážka (Pardubice)

Přidáno: 5.6.2012, 10:57:45 Autor: Hana Dostálová

19.5.2012, So | 26. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Lázně Bělohrad   1:0 (0:0)


Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "K vidění byl spíše boj než fotbalová krása. Nebylo divu, vždyť oběma šlo o hodně. Máme za sebou tři anglické týdny v řadě a v sobotním duelu si někteří hráči sáhli až na dno svých sil. Díky nezměrné vůli po tříbodovém zisku jsme se dočkali gólové odměny, kterou zařídil dvě minuty před koncem Páter. I když šance byly na obou stranách, sportovní štěstí se přiklonilo k nám. Celý tým zasluhuje pochvalu."
Josef Košátko (trenér Bělohradu): "Porážka je velkým zklamáním. Zápas byl naprosto vyrovnaný, minimum šancí na obou stranách, pouze několik střel z dálky. Po změně stran jsme měli převahu, ale nic nepřinesla. Jsem zklamán z ofenzivních hráčů, zejména když nedokázali udržet míč. Když už se zdálo, že bezbrankovou remízu udržíme a získáme bod, přišli jsme na půlící čáře o míč, soupeř útočil po levé straně, jeho střelu z úhlu brankář vyrazil, ale další už skončila v síti."


Branky: 89. Páter

Sestava - domácí: Sedláček - Kotouček, Baďura, Karmín, Lášek - Čtvrtečka (66. Ondrej), Páter, Neppl, Kolář - Sajvera (82. Drenko), Šmíd

Sestava - hosté: Malý - Dytrych, Marek, Kazda, Lánský - Blažek, Šrám, Jezbera, Wagenknecht - Suchánek (68. Hartl), Rychecký

ŽK: 3:2  ČK:   Diváci: 60  Rozhodčí: Horský (Týniště)

Přidáno: 22.5.2012, 14:22:56 Autor: Hana Dostálová

16.5.2012, St | 24. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Olympia HK   1:5 (1:2)


Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Tentokrát jsme dostali lekci z efektivity. Poté, co se nám podařilo vyrovnat, jsme vzápětí inkasovali z rohového kopu. O osudu utkání rozhodla třetí branka v naší síti. V závěru jsme si vypili kalich hořkosti až do dna."

František Bárta (vedoucí mužstva Olympie): "I když výsledek vypadá jednoznačně, tak naše hra zejména v první půli moc dobrá nebyla. Věřím, že v Jičíně přijde herní zlepšení a domů si odvezeme tři body. Jsem rád, že se po dlouhodobém zranění do sestavy vrátil záložník Mařas."

 


Branky: 41. Neppl - 25. Matějka, 42. Trnka, 72. Hůlka, 78. Šimerda, 88. Pražák

Sestava - domácí: Ondráček (12. Sedláček) - Baďura, Vopálka, Karmín, Jindra (62. Kotouček) - Olšák (62. Sajvera), Kašpar, Páter, Šmíd - Neppl, Kolář (78. Lášek)

Sestava - hosté: Moník - Haupt, Kabeláč, Dujsík, Michek - Hůlka, Mařas (60. Vejchoda), Krejčík, Matějka (83. Vlkanova) - Ježek (75. Pražák), Trnka (76. Šimerda)

ŽK: 1:0  ČK:   Diváci: 110  Rozhodčí: Starý

Přidáno: 18.5.2012, 14:58:17 Autor: Hana Dostálová

12.5.2012, So | 25. kolo | A - mužstvo

Týniště n/O - FC Nový Hradec Králové   2:1 (0:0)


Radek Hrubý (trenér SK Týniště nad Orlicí): "Počítali jsme s tím, že o záchranu bojující soupeř si přijede pro bod. Tomuto cíli podřídil také svoji taktiku, pozorně bránil a vyrážel do rychlých brejků. Nám se dlouho nedařilo vstřelit gól. Ve druhém poločase jsme si vytvořili výraznou převahu, kterou přetavil ve vedoucí gól Merganc. Místo toho, aby nás poté druhá branka uklidnila, jsme hostům dovolili snížit a další průběh zápasu jsme tak zbytečně zdramatizovali. Nicméně jsme chtěli vyhrát, to se nám nakonec povedlo a jsme za to rádi. Spokojen jsem především s výsledkem."

Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Domácí vyhráli zaslouženě, projevila se jejich zkušenost. V závěru jsme snížili, ale vyrovnat se nám bohužel nepodařilo. Ve středu hrajeme dohrávku s Olympií od 18 hodin."


Branky: 64. Merganc, 71. Vydarený - 71. Šmíd

Sestava - domácí: Marčišin - Tomášek, Horák, Michal, Huňák - Stejskal, Plašil, Vydarený, J. Hrubý (75. Novák) - Jedlička (87. Lemfeld), Merganc (90. Černý)

Sestava - hosté: Ondráček - Kašpar, Jindra (87. Peter Drenko), Lášek (62. Páter), Baďura - Karmín, Vopálka, Petr Drenko (54. Olšák), Šmíd - Neppl, Kolář

ŽK: 5:4  ČK: 0:0  Diváci: 73  Rozhodčí: Petr Vítek (Nové Město nad Metují)

Přidáno: 5.6.2012, 11:05:34 Autor: Hana Dostálová

8.5.2012, Út | 16. kolo | A - mužstvo

Česká Skalice - FC Nový Hradec Králové   1:2 (1:0)


Hosté začali aktivně. V 10. minutě rozehrál Šmíd trestňák z 25 metrů vedle. Domácí se osmělili až o 7 minut později, když Chmelíkův centr boxoval brankář Ondráček na roh a o chvíli později tentýž hráč centroval a Goll hlavičkoval jen lehce k tyči. Gólman byl připraven. Ve 23. minutě postupoval na bránu Šmíd, ale Frinta jeho střelu vykopl. O deset minut později se strhla mela v pokutovém území Nového Hradce, v níž se nejlépe zorientoval Sedláček, který lehce poslal domácí do vedení. Vzápětí mohlo být ještě veseleji, jenže to by nesměl Belák chrtit, ale místo střely mimo přihrát ve vápně pod sebe na lépe postaveného Sedláčka. Ještě ve 40. minutě se pěkně uvolnil Voráček v pokutovém území našel Beláka a ten znovu mířil nad.
Po změně stran Goll po rohovém kopu mířil hlavičkou do branky, obrana hostí ale míč se štěstím vykopla z brankové čáry. Vzápětí Sedláček hlavičkoval ve vyložené šanci vedle. Nedáš, dostaneš! Rychlý protiútok zakončil stelou k bližší tyči Neppl a bylo to 1:1. Po hodině hry hlavičkoval na druhé straně Diviš a střelu Chmelíka vyboxoval gólman Hradce na roh. V 61. minutě zatočil Diviš trestný kop přes zeď jen do boční sítě. O deset minut později utekl domácí obraně Šmíd, našel Neppla, jenže ten rovněž mířil do sítě zvenčí. V 81. minutě zatřásl břevnem Diviš, když pálil zpoza šestnáctky. Dvě minuty před koncem prošel ve středu hřiště přes dva bránící hráče Sajvera a byl z toho závar před brankou Skalice, z něhož vytěžil střídající Páter vítěznou branku

Jan Holý (sekretář České Skalice): "Utkání by slušela spíše remíza. Hosté ale šli fotbalovému štěstí naproti a zlepšeným výkonem ve 2. poločase vyhráli. Výkon Skalice byl určitě lepší než v neděli, bohužel ale dáváme málo branek. Příležitostí jsme dnes měli dost."

Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "V prvním poločase byli domácí lepší. Do vedení šli po autovém vhazování a následně se lépe orientovali v pokutovém území. Po přestávce jsme zvýšili aktivitu, z čehož vyplynuly i naše šance. Přišlo zasloužené vyrovnání. Poté se hrálo nahoru dolů, takže rušno bylo před oběma brankami. Štěstí se k nám přiklonilo dvě minuty před koncem, kdy Páter utkání rozhodl. Chtěl bych svůj tým pochválit za to, že po laciné brance v naší síti to nezabalil a bojoval o dobrý výsledek až do konce."


Branky: 33. Sedláček - 53. Neppl, 88. Páter

Sestava - domácí: Frinta - Voráček, Sedláček, Goll, Diviš, Zelený, Krčil, Židík, Chmelík, Tolda, Belák

Sestava - hosté: Ondráček - Kotouček, Baďura, Karmín, Vopálka, Jindra, Olšák, Kašpar, Šmíd, Neppl (80. Páter), Kolář (82. Sajvera)

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Kazda

Přidáno: 11.5.2012, 08:57:11 Autor: Hana Dostálová

29.4.2012, Ne | 23. kolo | A - mužstvo

Police n/M - FC Nový Hradec Králové   2:0 (0:0)


Přání rozhodčího se naplnilo a domácí si připsali 3 body.

Jan Ticháček (vedoucí mužstva Police nad Metují): "V bojovném utkání se na nás konečně usmálo štěstí, a proto jsme získali tři body."

Petr Silbernágl (trenér Nového Hradce): "Začátek zápasu patřil domácím, kteří hrozili ze standardních situací. Postupem času jsme se dostali do hry a těsně před přestávkou si vytvořili pološanci, bohužel bez gólového efektu. Do druhé půle jsme vstoupili pasivně a domácí nás za to potrestali vedoucím gólem. Po obdržené brance jsme hru otevřeli a nepřibrzdilo nás ani vyloučení. I v deseti jsme se snažili vyrovnat, gólové parametry měly střely Šmída, které bravurně zneškodnil domácí brankář. O osudu utkání rozhodla 92. minuta a proměněná penalta domácích."


Branky: 60. Šorfa, 90. Hauk z pen

Sestava - domácí: Kučera - Pášma, Kudláček, Kollert, Pavlů - Ansorge (59. Švorčík), Šnábl, Seidlman (72. Hejnyš), Hauk - Šorfa (90. Valtera), Čermák (90. Skalický)

Sestava - hosté: Sedláček - Kotouček, Karmín, Jindra, Kašpar - Baďura (79. Páter), Olšák, Šmíd, Neppl, Lášek (69. Bendig) - Kolář

ŽK: 1:9  ČK: 0:3  Diváci: 200  Rozhodčí: Šiling (Trutnov)

Názor soupeře
Přidáno: 5.6.2012, 11:35:03 Autor: Václav Vašata

21.4.2012, So | 22. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Lhota p/L   0:4 (0:0)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce): "Naši hráči Ondráček, Bendig a Lášek nastoupili se sebezapřením. I díky jim se nám podařilo v prvním poločase uhrát bezbrankovou remízu. Ve druhé půli se již projevila vyšší herní dovednost hráčů Lhoty, kteří zaslouženě zvítězili. Trochu jim v tom pomohl i rozhodčí, který některé sporné zákroky rozhodl ve prospěch soupeře."
Josef Petera (trenér Lhoty): "V první půli jsme laškovali s koncovkou, neproměnili jsme sedm stoprocentních šancí. Po dvacetivteřinové bouřce v kabině se kluci asi hlavně na mě zdravě naštvali a ukázali, že jsou schopni dávat branky. Nejvíce mě potěšila situace, kdy domácí vystřídali brankáře. Než se však Vašek z kopce (Vašata) rozkoukal, dostal banán k pravé tyči a bylo hotovo. Poděkoval bych klukům za vzorný přístup ve druhé části. Jen mě trošku mrzí skóre, neboť jsme v klidu mohli čepovat desítku. Zajímá mě komentář pravděpodobně již bývalého domácího trenéra. Doufám, že jsme Nový Hradec přiblížili k vysněné A třídě."


Branky: 58. a 84. Mráz, 65. Drapač, 72. Libřický

Sestava - domácí: Ondráček (71. Vašata) - Kotouček, Kašpar, Kolář, Jindra - Sajvera, Bendig (71. Lášek), Olšák, Bonhard (62. Páter) - Neppl, Šmíd

Sestava - hosté: Martinovský - Král, Hrabík, Drapač, Friedl (78. Urban) - Michálek, Libřický, Chromek, Pejchal - Jiřík, Bednář (46. Mráz)

ŽK: 2:1  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Halda (Starý Máteřov)

Odkaz na webOdkaz na web
Přidáno: 4.5.2012, 13:27:17 Autor: Hana Dostálová

15.4.2012, Ne | 21. kolo | A - mužstvo

Nový Bydžov B - FC Nový Hradec Králové   1:1 (0:1)


V 6.m. domácí Kalužík nastartoval Pospíšila do vápna, ale skluz Koláře vše zachránil. V 8.m. vyprášil Vašatovy rukavice Bastin. V 12.m. kopali hosté dva rohy, z každého z nich přišla šance. V 15.m. měl nabíhající Pilař k dispozici ideální odskok míče a ten poté putoval na parkoviště. V 16.m. centroval zleva Dudla a Pánek ve vyložené pozici hlavičkoval nad. V 28.m. vymyslel patičku Šmíd a na konci akce Bonharda byl Olšák, který překonal přesnou střelou Špičáka (0:1). V 33.m. utekl zleva Bastin a jeho centr poslal Pánek opět hlavou nad. V téže minutě zaujal všechny přítomné pokyn trenéra Dlabáčka "kdo má sílu, pojďte záda." V 40.m. zahrával TK Pilař a po jeho centru hlavičkoval z dobré pozice nad Matějka. V 44.m. se Šmíd vyhnul Prokopcovi, naštěstí pro RMSK výborně zasáhl Špičák.

Druhý poločas začal rychlým brejkem hostů, po kterém se Šmíd dostával do nájezdu, ale proti byl zřejmě diskutabilní ofsajd. V 48.m. padla první ŽK zápasu pro hostujícího Koláře a zahájila poměrně intenzívní karetní přestřelku. V 50.m. se míč po nezdařeném odkopu dostal k Valentovi a ten podél Vašaty vyrovnal (1:1). V 53.m. samostatná akce Pánka skončila na Vašatovi, v 55.m. po RK PIlaře hlavičkoval Matějka nad. V 59.m. si Špičák poprvé ve druhé části hry sáhl na míč. V 60.m. nepodařený centr Pilaře málem skončil gólem, v 65.m. podnikl Nový Hradec rychlou akci a Šmíd mířil nad. V 69.m. se Neppl zleva řítil na Špičáka, výsledkem byl jen roh. V 70.m. trefil Kotouček pěknou ranou břevno, odražený míč směroval do odkryté branky hlavou Kolář, ale Špičák se doslova zázračně vymrštil a míč vytlačil na další roh. Tato obrovská šance mohla mít následnici v 72.m., Prokopec minul míč, ale Neppl asi ukvapeně mířil vedle. V 77.m.Dudla utekl zleva, předložil Bastinovi před prázdnou branku, ten netrefil, vzápětí se míč dostal k Pilařovi a ten spáchal faul sám na sebe.V 81.m. přišel penaltový faul na Prokopce na malém vápně, rozhodčí Ježek však vše viděl zcela jinak. Být to na jiném hřišti, zřejmě by se opět někdo odvolával. V 85.m. šel Bastin do souboje s Kolářem, za šlapák v souboji viděl okamžitě červenou kartu. Nový Hradec poté již dokráčel k zisku cenného bodu.

Martin Firbacher (trenér RMSK): "Totálně jsme prospali první poločas, tato sestava by se měla prezentovat jiným výkonem. Zlepšení po přestávce nastalo, ale stačilo jen na vyrovnání. Největší šanci této části hry měl však 70.m. Nový Hradec. K zákroku na Prokopce řeknu jen to, že mne jeho posouzení podobně jako vyloučení Bastina zarazilo, ale pokud bychom hráli tak jak se očekávalo, nemuseli jsme tento moment nijak obsáhle dramatizovat. Řeknu jen, že soupeř si bodový zisk z našeho stadionu zasloužil."

Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce): "Jsem velmi rád, že se nám před nadcházejícím těžkým zápasem se Lhotou podařilo vybojovat cenný bod na hřišti Nového Bydžova. K dobré hře celého týmu tentokrát přispěl i další veterán - brankář Václav Vašata. Domnívám se, že remíza je zasloužená. Pochválit musím za nestranné rozhodování i trojici rozhodčích."

 


Branky: 50.Valenta - 28.Neppl

Sestava - domácí: Špičák - Kalužík (70.Přikryl), Matějka, Prokopec, Dudla - Pilař, Obermajer, Pospíšil (78.Labík) - Valenta, Bastin - L.Pánek (66.Mokošín), připraveni Dítě, Hochmal

Sestava - hosté: Vašata - Kotouček, Kolář, Kašpar, Jindra - Sajvera, Olšák, Ondrej, Bonhard (68.Páter) - Šmíd, Neppl

ŽK: 3:3  ČK: 1:0  Diváci: 0  Rozhodčí: Ježek - Martínek, Seidl

Přidáno: 18.4.2012, 10:36:04 Autor: Hana Dostálová

7.4.2012, So | 20. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Jičín   0:2 (0:1)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce): "Všem hráčům, kteří k tomuto utkání nastoupili, děkuji za bojovný a zodpovědný výkon. Byli jsme v situaci, kdy nám ze sedmnáctičlenného hráčského kádru chybělo sedm fotbalistů. Zvláštní uznání zasluhuje pětačtyřicetiletý stoper z béčka Peter Drenko, jenž zápas odehrál s přehledem a nasazením, mužstvu tím výrazně pomohl."
R. Mikolášek (vedoucí mužstva SK Jičín):
"Od začátku zápasu se hrál fotbal s váznoucí kombinací od obou mužstev, při kterém jsme si vytvořili více brankových příležitostí. Kromě branky M. Vacka z 30. minuty zápasu, kdy jeho nepřesný centr přelétl domácí hráče včetně brankaře, jsme nastřelili tyč O. Zugarem a zahodili vyloženou šanci P. Horáčkem, který minul prázdnou branku. V druhém poločase jsme svůj náskok pojistili druhou brankou v 75. minutě, kdy se prosadil M. Bažík po pěkné individuální akci L. Hakena. Vítězství považujeme za zasloužené, i když předvedená hra, částečně ovlivněná množstvím zraněných hráčů, nebyla ideální."


Branky: 30. Vacek, 82. Bažík

Sestava - domácí: Sedláček - Kotouček, Kašpar, Drenko, Jindra - Olšák, Šmíd, Neppl (83. Hozák), Bonhard (75. Dudek) - Páter, Sajvera

Sestava - hosté: Puš - Bucek, Řeháček (65. Ulvr), Haken, Horčičko - Gaubman, Zugar, Horáček (60. Kocourek), Vacek - Bažík, Drusan

ŽK: 4:1  ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Janeček (Jaroměř)

Přidáno: 18.4.2012, 10:37:06 Autor: Hana Dostálová

1.4.2012, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Rychnov n/K - FC Nový Hradec Králové   5:1 (2:1)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce): "Fotbal nemá logiku. Po našem vedoucím gólu, který vsítil Kotouček, jsme nastřelili tyč a neproměnili několik dalších slibných příležitostí. V závěru poločasu přišel trest. Domácí dvěma střelami z dálky, kdy míč skončil vždy v šibenici, výsledek otočili. Po změně stran Rychnov třemi góly své vítězství pojistil."


Branky: 42. Valášek, 43. a 56. Zajíček, 69. Volný, 85. Kotek - 12. Kotouček

Sestava - domácí: Lasák - Bystrický, Kotek, L. Brandejs, Volný (72. Pups) - Nosek, Valášek (72. Vrána), Bárnet, F. Stieber (66. Lochman) - Zajíček, Reichl (81. Samek)

Sestava - hosté: Sedláček - Kotouček (79. Linder), Kašpar, Páter, Ondrej (68. Sajvera) - Jindra, Olšák, Lášek, Holubář (60. Vavřina) - Šmíd, Neppl

ŽK: 3:4  ČK: 0:0  Diváci: 103  Rozhodčí: Vítek, Vancl, Nožka

Odkaz na web
Přidáno: 14.5.2012, 12:28:57 Autor: Hana Dostálová

24.3.2012, So | 18. kolo | A - mužstvo

Slavia HK - FC Nový Hradec Králové   2:1 (2:1)


Milan Krempa (vedoucí mužstva Slavie HK): "Vývoj zápasu byl ovlivněn brzkým vyloučením Bendiga. Dostali jsme se do dvoubrankového vedení, ale v závěru poločasu dostalo derby nový náboj, když hosté využili výhodu pokutového kopu a vrátili se do zápasu. Druhý poločas byl z naší strany hodně nepovedený a prakticky až do samého konce jsme se i přes početní výhodu strachovali o výsledek."
Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce)
: "Utkání ovlivnilo zbytečné vyloučení našeho Bendiga, jenž oplácel po předchozím faulu na něj. Poté nás Slavia začala přehrávat a šla zaslouženě do dvougólového vedení. V závěru poločasu jsme dali kontaktní gól. Po přestávce jsme podali bojovný výkon, přes velkou snahu se nám však vyrovnat nepodařilo. Myslím, že remíza by byla zasloužená. Za výkon se nemusíme stydět."


Branky: 21. Lán, 38. Veselý - 42. z penalty Kašpar

Sestava - domácí: Mašek - Pakosta, Šolc, O. Krempa, Klicnar - Veselý (89. Šedina), Lán, Brázda (66. Derner), Špaček (86. Horák) - Linhart, Erber (71. Jareš)

Sestava - hosté: Ondráček - Jindra, Jan Kašpar, Drenko (71. Sajvera), Kotouček - Neppl, Holubář (46. Olšák), Bendig, Ondrej (61. Páter), Lášek - Šmíd

ŽK: 3:5  ČK: 0:1  Diváci: 120  Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim)

Názor soupeřeOdkaz na web
Přidáno: 14.5.2012, 12:31:14 Autor: Hana Dostálová

17.3.2012, So | 17. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Broumov   2:1 (1:0)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového Hradce): "Bylo to vydřené, ale zasloužené vítězství. Naši převahu v prvním poločase zúročil svým premiérovým gólem v našem dresu Neppl. Bohužel další tři šance z naší strany zůstaly nevyužity. Po pauze přišel trest, kdy po nedorozumění naší obrany Broumov lacino vyrovnal. Naštěstí se střelecky prosadil střídající Páter, a tak tři velmi důležité body zůstaly doma."


Branky: 23. Neppl, 71. Páter - 64. Gajdoš

Sestava - domácí: Ondráček - Kotouček, Kašpar, Vavřina, Ondrej - J. Jindra (78. Sajvera), Bendig (83. Lang), Lášek (68. Páter), Holubář (46. Olšák) - Šmíd, Neppl

Sestava - hosté: Bohuška - Harasevič, Panny, Novák, Čihák (52. Kuchta) - Pohl, Birdáč (46. Hanzlík), Mucha (55. Hovorka), Gajdoš - Michálek, Kotyza

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 28.5.2012, 12:15:42 Autor: Václav Vašata

12.11.2011, So | 14. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Dvůr Králové B   1:1 (0:1)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Vzhledem k tomu, že nám i v tomto utkání chybělo 5 hráčů, je pro nás bod se třetím mužstvem tabulky úspěchem. Díky němu navíc přezimujeme mimo sestupové příčky. Hosté začali aktivněji, ujali se po čtvrthodině i vedení brankou Otradovského. Poté se hra vyrovnala a nám se povedlo ve druhém poločase vyrovnat zaslouženě Röhrichem. Jsem rád, že se zatím nenaplňuje předpověď Deníku, že skončíme na posledním místě. Podařilo se mi posílit hráčský kádr o 4 hráče (Jiřík, Kašpar, Kotouček, Röhrich) a s nimi jsme mohli hrát v podstatě rovnocennou partii s kýmkoliv, pokud jsme hráli zodpovědně a vyvarovali se hrubých chyb. Mrzí mě 4 porážky o 1 gól, zejména v Broumově, kdy na nás byl rozhodčí přísnější než na domácí a v Jičíně, kdy byli sice domácí lepší, ale my jsme dlouho odolávali. Nepovedl se nám zápas s Dobruškou a v Lázních Bělohradě. Pokud bychom v těchto dvou zápasech bodovali, hodnotí se mi podzim ještě lépe. Celkově jsem potěšen, že jsme udrželi kontakt se soupeři a v zimní přestávce se budeme chtít poctivou prací dobře připravit na jarní část soutěže a minimálně udržet stávající postavení v tabulce." Čeněk Celler (trenér Dvora B): "Remíza byla zasloužená. Domácími si za svou bojovnost, která nám scházela, určitě bodovat zasloužili. My jsme zklamali při proměňování šancí, kdy hlavně Marks, který šel 2x sám na branku soupeře, nedokázal strhnout vítězství na naši stranu, ale asi by to neodpovídalo předvedené hře. S podzimní části sezony jsem spokojen. V domácích utkáních jsme byli stoprocentní, venku už to bylo o poznání horší, ale celkově lze konstatovat, že jsme splnili poslání divizní zálohy. Na konec tabulky máme velký náskok, takže můžeme jarní část soutěže odehrát v klidu."


Branky: 75. Röhrich - 15. Otradovský

Sestava - domácí: Ondráček - Páter, Kašpar, Lášek, Jindra J. - Jindra M., Sajvera M. (67. Hozák), Vavřina, Olšák - Jiřík, Rohrich (90. Hloušek)

Sestava - hosté: Kobos - Picha, Doseděl, Hruška, Volf, Blažek (69. Macek), Diviš, Čenovský (69. Šulc), Podolník, Marks, Otradovský

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 16.11.2011, 16:20:38 Autor: Václav Vašata

5.11.2011, So | 13. kolo | A - mužstvo

Kratonohy - FC Nový Hradec Králové   2:2 (0:1)


Karel Vítek (trenér Kratonoh): "Věděli jsme, že soupeř přijede jen s defenzivní taktikou, což se také potvrdilo. Od 1. do 90. minuty bránil v 10 lidech před pokutovým územím, nejprve výsledek 0:0, pak dokonce v jedenácti proti deseti našim hráčům vedení 1:0 a posléze i 2:0. Bohužel, my jsem hned v 5. min., kdy Hamák minul ve stoprocentní šanci v malém vápně dokonce i míč, gólovku neproměnili a to, jak se ukázalo, předznamenalo vývoj celého utkání. My jsme 90% času sice drželi míč, ale jinak nám nešlo téměř nic, přihrávky nenacházely adresáta a náš tlak byl bez výrazných gólových příležitostí. Celý druhý poločas jsme po diskutabilním vyloučení Lesáka ve 44. minutě odehráli v oslabení, a i když jsme tentokrát neměli potřebnou kvalitu, hráči alespoň bojovali a nevzdali se ani za nepříznivého stavu 0:2. Vzhledem k vývoji utkání musíme být nakonec s bodem spokojeni, ačkoliv v závěru jsme dokonce sahali po 3 bodech, kdy jsme šli do přečíslení, avšak kanonýr Nun si v jasné šanci ukopl míč do zámezí. Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Před zápasem bychom bod brali všemi deseti, ale pokud 20 minut před koncem mužstvo vede 2:0 a hraje v početní výhodě, tak je každé ztráty škoda. Jeli jsme do Kratonoh s respektem k soupeři, který poslední dva zápasy jasně vyhrál, navíc oslabeni o 4 hráče základní sestavy (Kolář, Kotouček, Holubář a Bendig) s výpomocí našeho béčka. Dali jsme ke konci první půle gól a za hru rukou byl vyloučen Lesák. Po obrátce jsme přidali druhý gól, ale Škvrňák vrátil domácí do hry, což vneslo na naše kopačky nervozitu a výsledkem bylo vyrovnání Nunem. Náš první bod z venku je cenný. Ocenil bych trio rozhodčích, které odřídilo zápas férově."


Branky: 70. Škvrňák, 82. Nun - 45. 67. Jiřík

Sestava - domácí: Dufek - Král, Klement, Lesák, R. Štěpánek (39. Veverka) - Dušek, Sadílek, Mikolanda (83. J. Štěpánek), Škvrňák - Hamák, (69. Osiecki), Nun

Sestava - hosté: Ondráček - J. Jindra, Kašpar, Vavřina, Páter - Lášek, M. Jindra, Olšák, Bonhard (83. Puhlovský)- Röhrich, Jiřík

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 8.11.2011, 08:22:38 Autor: Václav Vašata

29.10.2011, So | 12. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Dobruška   1:2 (0:2)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Odehráli jsme velmi smolné utkání, ve kterém jsem si dali v podstatě dva vlastní góly. V hektickém závěru, kdy se hrálo pouze na jednu branku, jsme nastřelili břevno a tyčku. Takové šance se prostě musí proměňovat a když se to nepovede, nemůžeme čekat lepší výsledek. Dva poslední zápasy s mužstvy ze dna tabulky jsme prohráli a jsme tam, kde jsme nechtěli být." Milan Mikušík (trenér Dobrušky): "Do utkání jsme vstoupili aktivně. Vytvořili jsme si převahu, z níž pramenily i gólové šance. Často jsme se pokoušeli o střelbu. Aktivita s častou střelbou nám přinesla dvoubrankové vedení a to ještě Jirásek nastřelil z úhlu tyč. Pak nás však zabrzdilo vyloučení A. Zilvara po druhé žluté kartě. Po změně stran jsme v oslabení nebránili aktivně a Nový Hradec nás zatlačil na naši polovinu. Snížení přišlo z pokutového kopu po žlutém faulu Doubka. Po druhém vyloučení jsme už jen usilovali o ubránění nejtěsnějšího vítězství, což se v hektickém závěru podařilo. Domácí po změně stran neproměnili dvě tři vyložené šance, a tak nám umožnili na podzim potřetí naplno bodovat."


Branky: 56. Jiřík (PK) ? 18. vlastní (J. Jindra), 20. Mikušík

Sestava - domácí: Ondráček - Páter, Vavřina, Jidra Jaroslav, Kolář ? Lášek (75. Kotouček), Miroslav Jindra, Helhálek, Olšák (46. Bendig) - Jiřík, Rohrich (56. Holubář)

Sestava - hosté: Šrámek - Jarkovský (90. Šotola), J. Effenberk, Doubek, J. Dostál - M. Dostál, Krahulec, Mikušík, A. Zilvar - Jirásek (66. Alt) (91. V. Malý), Macek (80. P. Effenberk)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeřeOdkaz na web
Přidáno: 11.11.2011, 10:50:17 Autor: Václav Vašata

23.10.2011, Ne | 11. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad - FC Nový Hradec Králové   2:1 (0:1)


Zdeněk Karanský (trenér Lázní Bělohrad): "Konečně se nám začala dařit hra a kluci dodržovali to, co jsem jim před zápasem řekl. Soupeř dal v úvodu gól a pak jsme zhruba 70. minut byli aktivnější my. Odměnou byly góly v závěru a důležité 3 body." Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Přesto, že jsme hráli bez nemocného Olšáka, zraněného Kašpara a po 15. minutách navíc odstoupil pro zdravotní problémy i Kotouček, tak jsme šli brzy do vedení. Po obrátce jsme nevyužili 3 šance na gólovou pojistku (2x Röhrich, 1x Míra Jindra) a to se nám vymstilo v závěru, kdy nás soupeř zatlačil a obrátil výsledek během 3 minut. Na obou gólech se podílel střídající Rychecký. Vzhledem k vyrovnanosti spodku tabulky budou další zápasy velmi důležité."


Branky: 82. Suchánek, 85. Rychecký - 13. Holubář

Sestava - domácí: Čížek - Wagenknecht, Nezbeda, Černý J., Blažek - Šrám, Loner, Velich, Jezbera L., - Tomášek (53. Rychecký), Suchánek (89. Kašík).

Sestava - hosté: Ondráček - Páter, Holubář (75. Bonhard), Vavřina, Jindra Jaroslav - Jindra Miroslav, Kolář, Lašák, Kotouček (25. Bendig, 87. Sajvera) - Röhrich, Jiřík

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 4.11.2011, 15:16:15 Autor: Václav Vašata

15.10.2011, So | 10. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Týniště n/O   2:1 (2:1)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "V šokujícím úvodu utkání udělal hrubou chybu zkušený obránce Kašpar a Týniště šlo do laciného vedení. Možná i kvůli takto lehce nabytému vedení nás soupeř podcenil a v dalším průběhu se nám povedlo dostat do zápasu. K tomu nám pomohly i 2 góly v závěru poločasu. Nejprve si Jiříkův centr srazil Horák do vlastní sítě a poté Olšák vymetl šibenici v Marčišinově brance. Ve 2. poločase i přes to, že nám docházely fyzické síly, jsme dokázali nesmírnou bojovností cenné 3 body s těžkým soupeřem uhájit." Radek Hrubý (trenér Týniště): "Brzy jsme šli do vedení a vytvářeli si i další šance. Místo toho, abychom navýšili skóre a rozhodli zápas, tak jsme se dostali do útlumu a soupeř nás po dvou chybách potrestal. I když jsme po přestávce tlačili, bylo to stereotypní a bez nápadu. Jsem zklamaný."


Branky: 38. vlastní Horák, 44. Olšák - 3. Merganc

Sestava - domácí: Ondráček - Páter, Kašpar, Kolář, Jindra Miroslav - Jindra Jaroslav, Kotouček (77. Lášek), Vavřina, Olšák ? Röhrich (84. Sajvera), Jiřík

Sestava - hosté: Marčišin - Michal, Plašil, Schod, Kocourek (78. Černý) - Horák, Vydarený, Grim (66. Sršeň), Tomášek - Merganc, Jedlička

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 20.10.2011, 09:25:34 Autor: Hana Dostálová

9.10.2011, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

Olympia HK - FC Nový Hradec Králové   5:2 (1:1)


Trenér domácích: Zbyněk Dujsík, trenér: V prvním poločase jsme podali podrůměrný výkon. Dnes nás zklamali hlavně zkušení hráči. Hra se změnila příchodem Tomáše Musila, který svým umem v podstatě sám rozhodl utkání. V chladném počasí hned v 9. minutě po přihrávce Miroslava Jindry první šanci utkání proměnil hostující Jiřík a bylo 0:1. Minutu poté odmítl vyrovnání v jasné šanci Vojta Bělka. V 17. minutě protrhl svou střeleckou smůlu Krejčík, když mu pěknou přihrávkou naservíroval míč Hůlka. Z hostujících hráčů zlobil hlavně Jiřík - zmiňme jeho šance v 18., 31. a 43. minutě. Naši hráči v prvním poločase rozhodně nepředváděli svůj standardní výkon. Pár šancí jsme si sice vytvořili, zůstaly však bez gólového efektu. Ve druhém poločase jsme zahrozili v 54., 59. a 63. minutě, o konečném skóre utkání však rozhodl zejména střídající Tomáš Musil. Ten se postaral o hattrick: nejprve v 65. minutě rozvlnil síť po odraženém míči po rohovém kopu Kolínka a přihrávce Pacáka, v 68. minutě po ideální přihrávce Kolínka a nakonec v 90. minutě stanovil konečné skóre po přihrávce Bárty a míči odraženém od Matějky. V 70. minutě utkání diváci viděli hned dvě branky - nejprve po přímém kopu zblízka prostřelil Menšla hostující Rohrich, vzápětí kontroval z otočky aktuálně nejlepší domácí střelec Vojta Bělka.


Branky: 66., 67. a 90. Musil, 17. Krejčík, 70. Bělka - 9. Jiřík, 69. Röhrich

Sestava - domácí: Menšl - Haupt, Mařas (64. Musil), Mašek, Kubelka (84. Bárta) - Kolínek (88. Nypl), Trnka, Krejčík, Pacák - Hůlka (88. Matějka), Bělka

Sestava - hosté: Ondráček - Kotouček, Holubář, Vavřina, J. Jindra (62. Páter) - M. Jindra, Olšák (78. Sajvera), Hejhálek, Lášek (67. Bonhard) - Jiřík, Röhrich

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 10.10.2011, 15:30:17 Autor: Václav Vašata

1.10.2011, So | 8. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Police n/M   1:0 (0:0)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK) : "Velmi důležité tři body se soupeřem, který v posledních pěti kolech uhrál pouze jediný, se rodily těžce. Sice jsme měli celé utkání převahu, ale koncovka nám nevycházela, byť se nám v týdnu povedlo posílit útok o Radka Röhricha. Vítěznou trefu se, po spolupráci bratrů Jindrových, povedlo vstřelit hlavou Miroslavovi po centru Jardy." Jan Ticháček (vedoucí Police): "Ve vyrovnaném zápase rozhodla standardní situace, kdy jsme nezvládli pokrytí hráče soupeře po rohovém kopu. V závěrečné půlhodině jsme si nedokázali vytvořit dostatečný počet brankových příležitostí, abychom aspoň srovnali skóre."


Branky: 61. M. Jindra

Sestava - domácí: Ondráček - Páter (46. Lášek), Kašpar (46. Olšák), Holubář, M. Jindra (85. Kolář) - J. Jindra, Kotouček, Vavřina, Röhrich - Hejhálek, Jiřík

Sestava - hosté: Dvořáček - Pášma, Šnábl, Seidlman (82. Sivak), Čermák - Kudláček, Hovorka (68. Šimon), Kollert, Pavlů - Klapkovský, Hejnyš

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 11.11.2011, 10:51:22 Autor: Václav Vašata

28.9.2011, St | 15. kolo | A - mužstvo

Libčany - FC Nový Hradec Králové   3:0 (2:0)Branky: 14., 41. a 81. Bína

Sestava - domácí: Tošovský (87. Červenka) - Koza, Rensa, Koblížek, Tušic (85. Kocián) - Pavelka (65. Řehounek), Černý, Jelínek (81. Jedlička), Pospíšil - Bína, Semerád

Sestava - hosté: Ondráček - Páter, Kašpar, Holubář (61. Ondrej), J. Jindra - Lášek (77. Bonhard), Vavřina, M. Jindra, Kotouček - Jiřík, Kolář (46. Sajvera)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na web
Přidáno: 11.11.2011, 10:51:56 Autor: Václav Vašata

24.9.2011, So | 7. kolo | A - mužstvo

Lhota p/L - FC Nový Hradec Králové   3:0 (1:0)


Josef Petera (trenér Lhoty p. L.): "Zápasy s Novým Hradcem jsou pro mě nejprestižnější. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, když v 1. poločase jsme neproměnili ještě 4 čisté gólové šance. Soupeř pouze nakopával dlouhé míče, což jsme si bez problémů pohlídali. Hosty jsme nepustili v podstatě ani do jedné šance."

Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Lhota má kvalitní mužstvo a nám se s ním dařilo držet 70 minut krok. Protože stav 1:0 byl hratelný, zariskovali jsme v závěrečné čtvrtině zápasu hrou na 3 útočníky. Toho zkušený soupeř využil a přes naše okénka v obraně rozhodl utkání. Odehráli jsme relativně dobrý zápas, který proběhl bez zbytečných emocí, k čemuž přispěli i rozhodčí."

 


Branky: 15. Drapač, 72. Friedl, 75. Klouda

Sestava - domácí: Martinovský - Drapač, Urban, Chromek, Friedl, Hrabík, Libřický, Klouda, Král, Pejchal (85. Kubát), Bednář (66. Mráz)

Sestava - hosté: Ondráček - Páter (46. Lášek), Kašpar, Holubář, Jindra M., Jindra J., Kotouček, Vavřina (65. Bonhard), Bendig (55. Kolář), Olšák, Jiřík

ŽK:   ČK: 1:2  Diváci: 150  Rozhodčí: Medlík

Přidáno: 28.5.2012, 12:14:20 Autor: Hana Dostálová

17.9.2011, So | 6. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Nový Bydžov B   2:2 (0:1)


Vojtěch Dlabáček, trenér Nového Hradce Králové: "Ve své trenérské kariéře jsem dosud nezažil tak infarktový zápas. O rušné okamžiky před oběma brankami nebyla nouze. Prohrávali jsme už 0:2, podařilo se nám alespoň vyrovnat. Navíc Jiřík nedal penaltu, Kotouček s Jiříkem nastřelili břevno a dvě jasné šance jsme neproměnili. Hosty několikrát podržel brankář Špičák, v útoku byl hodně nebezpečný Bastin. Pro svou dramatičnost se divákům musel zápas líbit. Kluky musím pochválit, neboť makali do poslední minuty. Máme bod, ale měli jsme mít tři. V příštím zápase musíme být lepší v koncovce." Jan Chasák, trenér Nového Bydžova B: "Jsme spokojeni s bodem zvenku. Soupeř si připravil dost brankových příležitostí na to, aby utkání rozhodl ve svůj prospěch. Proto nemůžeme být nespokojeni."


Branky: 72 Jiřík, 85 Hejhálek - 22 Šorm, 64 Bastin

Sestava - domácí: Ondráček Michal- Páter Michal, Kašpar Jan, Holubář Jan, Jindra Miroslav - Jindra Jaroslav, Kotouček Michal, Vavřina Onřej, Bendig Gejza - Olšák Martin, Jiřík Petr

Sestava - hosté: Špičák - Přikryl, Jilemnický (47. Pošík), Dudla, Komárek - Šorm, Tlustý, Pospíšil, Tomeš (46. Langr) - Batin, Miškář (87. Prokopec)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeřeOdkaz na web
Přidáno: 11.11.2011, 10:53:40 Autor: Václav Vašata

10.9.2011, So | 5. kolo | A - mužstvo

Jičín - FC Nový Hradec Králové   1:0 (0:0)


Vojtěch Dlabáček, trenér Nového Hradce: "Díky kvalitní defenzivě jsme hodinu drželi s na jaře ještě divizním celkem bezbrankovou remízu. Poté se však střelecky prosadil domácí záložník Pivrnec a tři body tak zůstaly v Jičíně. I když se nám tentokrát skórovat nepodařilo, přesto musím své svěřence pochválit, že odvedli výkon na hranici svých možností a hráli velmi disciplinovaně. Náš výkon ocenili i jičínští diváci, což určitě potěšilo."


Branky: 53. Pivrnec

Sestava - domácí: Puš - Ulvr, Macháček, L. Haken, Malý - Pivrnec, Gaubmann, Kanaval (79. Miler), Veg - Vacek (86. Zugar), Voldán

Sestava - hosté: Ondráček - Páter, Holubář, Kašpar, Kotouček - Jindra, Vavřina (89. Vašata), Bendig, Lášek (71. Bonhart) - Jiřík, Kolář (66. Sajvera)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 19.9.2011, 13:17:18 Autor: Václav Vašata

3.9.2011, So | 4. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Rychnov n/K   1:0 (1:0)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Výkon mých svěřenců byl stejně dobrý a zodpovědný, jako v minulém zápase v Broumově, s tím rozdílem, že proti nám nebyly zapískány 2 sporné pokutové kopy. Za dnešní výkon bych vyzvedl Michala Kotoučka, který k nám přišel v týdnu na hostování z Olympie a hned zapadl do mužstva a hodně nás podržel i brankář Ondráček, který chytil tři vyložené šance soupeře. Nyní nás čeká tzv. "turné čtyř můstků" - 4 těžké zápasy, a jsem rád, že se nám do nich půjde lehčeji." Martin Hodoval (asistent Rychnova): "Domácí vyhráli zcela zaslouženě. Na začátku utkání vstřelili branku a my jsme na ni nedokázali po celý zbytek zápasu odpovědět."


Branky: 9. Olšák

Sestava - domácí: Ondráček ? Páter, Kašpar, Holubář, Jindra M., Jindra J., Kotouček (86. Bonhard), Vavřina, Bendig, Kolář (62. Lášek, 90. Sedláček), Olšák (79. Sajvera)

Sestava - hosté: Lasák - Pups, Kubec, Brandejs L., Volný (72. Ficenec), Lochman, Nosek, Valášek (58. Brandejs M.), Bárnet, Stieber, Zajíček

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 6.9.2011, 10:09:45 Autor: Václav Vašata

27.8.2011, So | 3. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Slavia HK   0:2 (0:1)


Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Naše porážka se začala rodit už před utkáním. Ze základní sestavy vypadl distancovaný Jiřík, pro pracovní povinnosti se omluvil Olšák a postrádali jsme i Bendiga. Naši kombinační hru navíc stěžoval velmi kluzký terén, na kterém se soupeř lépe pohyboval a brzy se mu povedlo jít do vedení. Z brejku jsme mohli vyrovnat, ale nestalo se a díky polovlastnímu gólu jsme inkasovali druhou branku. Bojovali jsme, jenže to proti kvalitnímu soupeři nestačilo." Tomáš Vosáhlo (trenér Slavie HK): "Přes velmi špatné počasí jsem do zápasu vstoupili dobře. Prvních 30 minut jsme byli lepší, lépe jsme se pohybovali a dobře kombinovali. Potom se hra vyrovnala, soupeř hrozil hlavně ze standartek a měl vyloženou šanci, kterou bravurně zlikvidoval gólman Mašek. Ještě před půlí jsme mohli vedení pojistit Linhartem, ale ten nastřelil pouze brankáře domácích. Hned po obrátce nás soupeř zaskočil, avšak i přes desetiminutový ?zámek? si vyloženou šanci nevypracoval. Nám se podařilo z tlaku vymanit, navázat na výkon z 1. půle a dát druhý gól. V úplném závěru hrozil Nový Hradec nakopávanými míči, ale kontaktní gól se mu vstřelit nepodařilo. Mužstvo chválím za bojovnost a touhu po vítězství, které bylo zasloužené."


Branky: 22. Brázda, 61. Hutla

Sestava - domácí: Ondráček - Páter, J. Kašpar, Holubář, J. Jindra - M. Jindra, Vavřina (61. Sajvera), Vopálka, Lášek (61. Bonhard) - Hejhálek, Kolář

Sestava - hosté: Mašek - Šolc, Jaroš, Krempa, Špaček - Brázda (87. Klicnar), Lán, Hutla (79. Chobotský), Sobotka (89. T. Kašpar) - Linhart, Derner (79. Jareš)

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Názor soupeře
Přidáno: 31.8.2011, 10:18:36 Autor: Václav Vašata

21.8.2011, Ne | 2. kolo | A - mužstvo

Broumov - FC Nový Hradec Králové   3:2 (1:2)


Lukáš Lorenc (trenér Broumova): "Ujali jsme se zaslouženě vedení z penalty, ale poté soupeř převzal iniciativu a byl lepší. Do poločasu dokázal otočit skóre po našich chybách. Druhou půli jsme krásnou brankou Muchy srovnali a opět po penaltě strhli vedení na svou stranu. Pak nás opět soupeř přehrával. V souhrnu fotbal brečel, ale body zůstaly doma." Vojtěch Dlabáček (trenér Nového HK): "Po úvodní brance domácích z přísné penalty se nám podařilo otočit skóre góly Jiříka a Olšáka. Druhá půle se nám nepovedla. Nejprve vymetl šibenici naší branky střídající Mucha a vzápětí se odrazil míč od stehna do ruky Bendiga a z druhé penalty hosté zvýšili na 3:2. Jiřík byl navíc za protesty vyloučen. Jsem zklamán, protože herně jsme si získat bod určitě zasloužili. Pozitivní věcí je, že se naše hra zlepšuje. V týdnu se nám podařilo posílit obranu o Jana Kašpara, který odvedl v tomto utkání dobrý výkon."


Branky: 14. a 55. Růžička (obě z pen.), 49. Mucha - 17. Olšák, 40. Jiřík

Sestava - domácí: Bohuška - Harasevič, Panny, Pohl, Hušek - Šimon (46. Mucha), Michálek (46. Štejnar), Schubert, Růžička - Semerák (61. Hanzlík), Čihák (53. Kotyza)

Sestava - hosté: Ondráček - Páter, Kašpar, Holubář, M. Jindra - J. Jindra (85. Bonhard), Olšák, Vavřina (66. Lášek), Bendig (60. Sajvera) - Kolář, Jiřík

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 31.8.2011, 10:19:47 Autor: Václav Vašata

13.8.2011, So | 1. kolo | A - mužstvo

FC Nový Hradec Králové - Česká Skalice   2:2 (1:1)


Vojtěch Dlabáček, trenér Nového Hradce: "Zisk bodu je pro nás velkým úspěchem. Soupeř disponuje kvalitním kádrem, v němž jsou hráči s ligovými zkušenostmi. Věděli jsme, že pokud chceme uspět, musíme hrát zodpovědně v defenzivě a spoléhat na brejky. Ujali jsme se vedení zásluhou M. Jindry, který zužitkoval přesnou přihrávku Bendiga. Skalice poté hrozila hlavně ze standardek a jednu z nich proměnila. Po přestávce se ujala vedení, ale nám se podařilo čtvrt hodiny před koncem vyrovnat. Mužstvo chválím za velkou bojovnost."


Branky: 9. M. Jindra, 80. O. Kolář - 30. Šmíd, 47. Belák

Sestava - domácí: Ondráček - Páter, Horyna (28. Bonhard), Vopálka, Jar. Jindra (67. David) - M. Jindra, Bendig (79. Sedláček), Holubář, Lášek (53. Sajvera) - Jiřík, O. Kolář.

Sestava - hosté: Frinta - Chmelík, Tolda, Goll, Vít - Suchánek, J. Židík, Kuneš, Belák - Šmíd (75. Punar), Voráček

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Odkaz na webOdkaz na web
Přidáno: 8.4.2012, 18:15:55 Autor: Václav Vašata