13.6.2018, středa | Klub

Program 11.6. - 17.6.:

A-tým: St 17:00, FC NHK - Broumov 2:4

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Kosičky B 4:4

SŽ: So 10:00, finálový turnaj poháru KFS ve Vamberku - 1. místo

MŽ B: Út 17:30, Skřivany/Červeněves - FC NHK 1:3

Přidáno: 20.6.2018, 07:38:21 Autor: Jan Vopálka

6.6.2018, středa | Klub

Program 4.6. - 10.6.:

A-tým: So 17:00, Sobotka - FC NHK 3:0

B-tým: Ne 17:00, Roudnice B - FC NHK 1:1

MD: So 12:30, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK 2:5

SŽ: So 16:30, FC NHK - Olympia HK 2:0

MŽ A: So 9:00, turnaj Hýňa Cup v Černilově - 2. místo

MŽ B: Út 16:30, FC NHK - Dohalice 7:0 (finále poháru OFS)

     Ne 10:00, FC NHK - Kunčice 4:2

MP: Po 17:00, FC NHK - Třebechovice A 5:2, Třebechovice B 8:3

     Ne 10:00, FC NHK - Kratonohy/Olympia HK 3:3, Kunčice 6:3

Přidáno: 11.6.2018, 07:16:58 Autor: Jan Vopálka

3.6.2018, neděle | Klub

EXHIBIČNÍ UTKÁNÍ V KOPANÉ

FC Nový HK - HC MOUNFIELD 

3:3 pk 5:7

Odkaz na web
Přidáno: 12.6.2018, 19:43:31 Autor: Václav Vašata

1.6.2018, pátek | Klub

Arrows CUP nad 40 let pro Nový Hradec

Konečné pořadí: 1. Nový Hradec Králové 13 bodů (skóre 12:3), 2. Dohalice 10 (8:5), 3. Arrows 9 (9:3), 4. Libčany 6 (7:6), 5. SKP ČR Hradec Králové 3 (3:16), 6. Třebeš 1

Odkaz na web
Přidáno: 2.6.2018, 20:56:49 Autor: Václav Vašata

30.5.2018, středa | Klub

Program 28.5. - 3.6.:

A-tým: Ne 17:00, Týniště nad Orlicí - FC NHK 2:2 (na PK 4:2)

B-tým: So 17:00, Lužec nad Cidlinou - FC NHK 2:5

MD: So 11:15, Chrudim - FC NHK 4:1

SŽ: So 17:00, Broumov - FC NHK 3:1

MŽ A: So 9:00, FC NHK - Vrchlabí 10:0, Kostelec nad Orlicí/Častolovice 6:0

MŽ B: Čt 17:30, Kratonohy - FC NHK 2:5

SP: Ne 9:00, FC NHK - Třebeš 2:19, FC HK 7:29

Přidáno: 6.6.2018, 10:58:30 Autor: Jan Vopálka

23.5.2018, středa | Klub

Program 21.5. - 27.5.:

A-tým: So 17:00, FC NHK - Police nad Metují 4:2

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Prasek 3:3

MD: So 14:45, FC NHK - Vysoké Mýto 1:0

SŽ: So 13:00, FC NHK - Vysoké Mýto 2:5

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Třebeš I 3:0, Jičín 2:0

MŽ B: Út 17:00, Stěžery - FC NHK 1:2 (semifinále poháru OFS)

     Ne 13:00, FC NHK - Třebeš C 1:5

SP: Čt 16:30, FC NHK - Třebeš 5:8, Rychnov nad Kněžnou 0:15

     Ne 9:00, FC NHK - FC HK 6:28, Trutnov 2:19

MP: Po 21.5. 17:00, FC NHK - Prasek 4:3, RMSK Cidlina B 14:1

     Ne 13:00, FC NHK - Stěžery A 7:6, Stěžery B 7:3

Předpřípravka: St 17:00, FC NHK - FC HK A, FC HK B (hřiště Háječek)

Přidáno: 1.6.2018, 14:07:44 Autor: Jan Vopálka

16.5.2018, středa | Klub

Program 14.5. - 20.5.:

A-tým: So 17:00, Úpice - FC NHK 7:1

B-tým: So 17:00, Starý Bydžov - FC NHK 5:1

MD: St 17:30, Rychnov nad Kněžnou - FC NHK 3:1 (čtvrtfinále poháru KFS)

     So 17:00, Jaroměř - FC NHK 1:2

SŽ: Út 17:30, Solnice - FC NHK 1:5 (čtvrtfinále poháru KFS)

     Ne 14:00, Chlumec nad Cidlinou - FC NHK 0:7

MŽ A: So 9:00, FC NHK - Třebeš II 2:3, Broumov 2:4

MŽ B: So 10:00, Dohalice - FC NHK 3:1

MP: Po 21.5. 17:00, FC NHK - Prasek, RMSK Cidlina B

Veteránská liga: St 18:00, FC NHK - Třebeš 7:0

Přidáno: 21.5.2018, 08:07:16 Autor: Jan Vopálka

9.5.2018, středa | Klub

Program 7.5. - 13.5.:

A-tým: So 17:00, FC NHK - Náchod B 3:6

B-tým: Ne 17:00, FC NHK - Syrovátka 3:4

MD: Ne 12:00, Jičín - FC NHK 1:1 (na PK 5:4)

SŽ: So 9:30, Vrchlabí - FC NHK 2:1

MŽ A: So 10:00, FC NHK - Vrchlabí 5:2, Kostelec nad Orlicí/Častolovice 5:3

MŽ B: St 17:00, Malšova Lhota/Slavia HK B - FC NHK 1:2 (čtvrtfinále poháru OFS)

     Ne 10:00, FC NHK - Malšova Lhota/Slavia HK B 3:4

SP: Ne 9:00, FC NHK - Červený Kostelec 2:5, Trutnov 4:11

MP: Po 17:00, FC NHK - Roudnice 7:3, Lhota pod Libčany 10:7

     Ne 10:00, FC NHK - Slavia HK 2:5, Vysoká 1:3

Předpřípravka: Út 17:00, FC NHK - Vysoká, Třebeš (hřiště Vysoká) 

     Čt 17:00, FC NHK - Malšova Lhota, Slavia HK (hřiště Malšova Lhota)

Veteránská liga: Čt 17:00, Dohalice - FC NHK

Přidáno: 14.5.2018, 09:10:13 Autor: Jan Vopálka

9.5.2018, středa | Klub

Druhé místo na turnaji U11 na Háječku pořádaným FC HK.

FC NHK U11 - Liberec U9 2:6, FK Náchod 3:1, SK Vysoké Mýto 10:2, MFK Trutnov 6:1, FK Uhlířské Janovice 5:3, TJ Slavoj Předměřice 8:0 - 1. místo ve skupině

Finále: FC HK U10 - FC NHK U11 6:5

Nejlepší hráč turnaj Standa Coufal FC NHK

Sestava: Tomek - Ludvík, Coufal, Vašata, Jahelka, ..

Přidáno: 9.5.2018, 20:06:55 Autor: Václav Vašata

2.5.2018, středa | Klub

Program 30.4. - 6.5.:

A-tým: Út 17:00, Kunčice - FC NHK 3:0

          So 17:00, Hostinné - FC NHK 1:3

B-tým: Ne 17:00, Lokomotiva HK B - FC NHK 2:2

MD: Út 11:15, FC NHK - Jičín 1:2

SŽ: St 17:30, Hořiněves - FC NHK 0:2 (osmifinále poháru KFS)

MŽ A: Ne 9:00, FC NHK - Jaroměř 3:0, Třebechovice pod Orebem 1:3

     MŽ B: Ne 14:30, Stěžery - FC NHK 1:1 

SP: So 9:00, FC NHK - Rychnov nad Kněžnou 7:10, FC HK 2:22

Předpřípravka: Čt 17:00, FC NHK - Třebechovice pod Orebem, Černilov

Veteránská liga: St 18:00, FC NHK - Libčany 6:5

Přidáno: 9.5.2018, 13:55:55 Autor: Jan Vopálka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 DALŠÍ >>>