19.10.2019, sobota | Klub

Víkendové zápasy

Sobota 19.10.2019

Muži A 15:30  FC NHK - České Meziříčí 4:1

MD      13:00  Žacléř - FC NHK  0:7

MŽ    9,10,11  FC NHK - Olympia 0:1, Třebeš 0:2, Hořiněves/Předměřice 1:1 

Neděle  20.10.2019

Muži B  15:30  FC NHK - Stěžery B  5:0

SD       11:00  FC NHK - Předměřice/Hořiněves  1:0

SŽ       13:00  Nová Paka - FC NHK  2:15

SE       14,15  FC NHK - Chlumec n. C.  9:16 , Jičín  7:14

ME       8,9    FC NHK - Třebeš 5:4, Třebeš dívky 12:3, 17.10. FC NHK - Třebeš 9:1, Třebeš dívky 17:1 

16.10. Veteráni (40 plus): FC NHK - Arrows 4:5

Přidáno: 21.10.2019, 09:33:52 Autor: Jiří Vrabec

14.10.2019, pondělí | Klub

Program 12.10. - 13.10

A Muži: Javornice - FC NHK 4:2

B Muži: Malšova Lhota B - FC NHK 1:4

Starší dorost: Týniště - FC NHK 0:3

Mladší dorost: FC NHK - Hořice 4:0

Starší žáci: FC NHK - TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné 4:4 (PK 2:3)

Mladší žáci: FC NHK - Malšova Lhota 2:4Předměřice 0:9, Jičín 0:3

Starší přípravka: FC NHK/Olympia - Vysoká 1:17, Třebeš 5:13

Mladší přípravka: FC NHK - Urbanice/Libčany 5:6, Kunčice 18:0

Veteráni (40 plus): Třebeš - FC NHK 3:2

 

Přidáno: 14.10.2019, 10:16:39 Autor: Jan David

7.10.2019, pondělí | Klub

Program 5.10. - 6.10

A Muži: FC NHK A - Opočno 4:4 (4:2 na PK)

B Muži: FC NHK B - Kratonohy  3:2

Starší dorost: FC NHK - FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B 4:3

Mladší dorost: FC NHK - TJ Sokol Nová Ves/FK Košťálov-Libštát 8:0

Starší žáci: FC NHKTJ Dvůr Králové nad Labem 6:2

Mladší žáci: FC NHK - FC Slavia HK 1:0, Sokol Třebeš 0:1, Jičín 0:2

Starší přípravka: FC NHK/Olympia - Vysoká 3:18, Jičín 6:15

Mladší přípravka: FC NHK - Malšova Lhota A 13:2, Malšoval Lhota B 6:3

Přidáno: 7.10.2019, 08:53:41 Autor: Jan David

1.10.2019, úterý | Klub

Příspěvky 2/2 2019.

 

Starší dorost, mladší dorost a starší žáci 2000 Kč hotově nebo na účet klubu. Mladší žáci (2007,2008) a starší přípravka (2009, 2010) 1700 Kč, mladší přípravka (2011, 2012) a předpřípravka (2013 a mladší) 1300 Kč na účetDo poznámky uveďte jméno hráče. Platba je půlroční za podzim 2019.

Účet klubu: 6533559074/2700. 

Pokud jsou v klubu sourozenci, tak platí mladší pouze polovinu.

 

Platba do 30.9.2019.

Děkujeme.

Přidáno: 1.10.2019, 14:30:53 Autor: Václav Vašata

28.9.2019, sobota | Klub

Program 28.09. - 29.9. 

A Muži: sobota slavi HK B - FC NHK  0:3

B Muži: neděle, FC NHK - Nechanice  7:0

Starší dorost: sobota , Týniště - FC NHK 0:5

Mladší dorost: sobota , Hořiněves - FC NHK 0:5

Přidáno: 1.10.2019, 14:31:39 Autor: Václav Vašata

19.9.2019, čtvrtek | Klub

Program 21.09. - 23.9. 

A Muži: sobota 21.09. 17:00, FC NHK - Předměřice 4:1

B Muži: neděle 22.09. 17:00, FC NHK - Jeníkovice 3:0

Starší dorost: neděle 22.09., 11:00, FC NHK - Kostelec n/O 5:4

Mladší dorost: sobota 21.09., 14:00, Slavia/M.Lhota - FC NHK 0:2

Starší žáci: neděle 22.09., 11:45, Jaroměř - FC NHK 2:1

Mladší žáci: sobota 9:00, Jičín 1:1  , Chlumec 1:2, Olympia 2:3

Starší přípravka: neděle 10:00 , Třebeš 1:18, Chlumec 2:17

Mladší přípravka: neděle 8:45, Lhota p.L 2:4, Olympia 8:3

Přidáno: 23.9.2019, 09:44:23 Autor: Václav Vašata

13.9.2019, pátek | Klub

Program 14.09. - 19.9. 

A Muži: sobota 14.09. 17:00, Kosičky - FC NHK  5:3

B Muži: sobota 14.09. 17:00, Syrovátka - FC NHK  6:1

Starší dorost: neděle 15.09., 14:30, Č.Kostelec - FC NHK 0:9

Mladší dorost: sobota 14.09., 11:15, FC NHK - Jičín  5:1

Starší žáci: sobota 14.09., 9:30, FC NHK - Malšova Lhota  4:1

Mladší žáci: neděle 14:00 Třebeš 0:1, Clumec 0:1, Malšova Lhota 0:2

Starší přípravka: sobota 15:00 , Slavia 11:6 , Třebeš 8:15

Mladší přípravka: neděle 13:30, FC HK A, B (Háječek) 13:2, 11:3

Přidáno: 19.9.2019, 11:58:49 Autor: Václav Vašata

7.9.2019, sobota | Klub

Program 07.09. - 1.9. 

A Muži: sobota 07.09. 17:00, FC NHK - Malšovice 2:1

B Muži: neděle 08.09. 17:00, FC NHK - L.p. Libčany B 8:0

Starší dorost: neděle 08.09., 11:00, FC NHK - Vrchlabí 8:1

                       čtvrtek 12.09., 17:00, Předměřice - FC NHK 4:1

Mladší dorost: sobota 07.09., 14:30, Vrchlabí - FC NHK 1:7 

Starší žáci: sobota 07.09., 12:30, Vrchlabí - FC NHK 0:5

                  středa 11.09., 17:00, Olympia - FC NHK 1:9

Mladší žáci: neděle 14:00 , Hořiněves 1:2 , Chlumec 1:1 , FC Slavia 3:0  

Starší přípravka: neděle 14:00 , Slavia , Chlumec (Slavia)

Mladší přípravka: neděle 08:30, Dohalice 13:3, Předměřice 5:5, FCHK dívky 21:4

Přidáno: 17.9.2019, 10:10:21 Autor: Václav Vašata

28.8.2019, středa | Klub

Program 27.8. - 1.9. 

A Muži: neděle 01.09. 17:00, Třebeš B - FC NHK 4:3

B Muži: sobota 31.8. 17:00, Stěžery - FC NHK 2:2

Starší dorost: úterý 27.8. 17:00, FC NHK - Týniště 8:0

                       sobota 31.8, 11:30, Rychnov n/K - FC NHK 0:1

Mladší dorost:čtvrtek 29.8. 17:00, Hořice - FC NHK 1:7

                      neděle , 11:15, FC NHK - Roudnice 5:2

Starší žáci: středa 28.8. Hostinné - FC NHK (Lánov) 1:4

                  neděle 1.9. 9:30, FC NHK - Červený Kostelec  9:0

Mladší žáci: neděle 14:00 (Malšova Lhota 2:0, Olympia 1:2, FC Slavia 6:2 (Malšova Lhota)

Starší přípravka: neděle 9:00 , Jičín 5:28, Třebeš 2:33(Jičín)

Přidáno: 2.9.2019, 06:30:37 Autor: Václav Vašata

24.8.2019, sobota | Klub

Víkendové zápasy 24. - 25.8. 

A Muži: sobota 24.8. 17:00, Meziměstí - FC NHK 1:2 na PK

B Muži: neděle 25.8. 17:00, FC NHK - Malšova Lhota B 2:0

Starší dorost: sobota 24.8. 17:00, FC NHK - Jaroměř 10:0

Mladší dorost: nedělě 25.8. 14:00, Javorka - FC NHK (hřiště L. Bělohrad) 2:7

Přidáno: 26.8.2019, 10:13:45 Autor: Jiří Vrabec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 DALŠÍ >>>